Muhabbit

NFT Soccer Games, 500 Dolar Ödüllü Muhabbit Turnuvasını Duyurdu!

NFT Soccer Games, yeni Muhabbit turnuvasını duyurdu. 500 dolar ödüllü turnuvanın kuralları haberimizde açıklanıyor!

Sevilen futbol menajerliği oyunu NFT Soccer Games (NFSG), ikinci turnuvası olan Muhabbit turnuvasını açıkladı.

Kayıtları 15 Ağustos 2022 Pazartesi günü başlayacak olan Muhabbit turnuvası, eleme usulü olacak. 32 takımın olacağı turnuvada, ilk turda grubun ilk ikisi bir sonraki tura geçme hakkı kazanacak. 2. tura katılan 16 takım arasında 2’li rövanş sistemiyle maçlar yapılacak ve turnuvanın birincisi seçilecek.

Turnuvanın ödülü ise tam 500 dolar! Turnuvaya katılmak için katılımcıların 30 NFSG token değerindeki turnuva biletini satın alması gerekiyor.

NFT Soccer Games Hakkında

Türünün ilk örneği olan ve oynadıkça kazandıran futbol menajerlik oyunu NFT Soccer Games, Avalanche C-Chain ağı üzerinde kuruludur. Birçok para kazanma yöntemi olan oyunda; oyuncuları eğitmek (geliştirmek), dostluk maçları, ölüm maçları ve turnuvalara katılmak gibi aktiviteler bulunmakta.

Oyun içerisindeki futbolcuların 4 farklı nadirlik seviyesi var. Bunlar; Standard, Semi Professional, Professional ve World Class. Ayrıca NFT formatında olan oyuncuların oyun içerisinde pozisyonları da önemli. Futbolcular doğru pozisyonlarda daha verimli oluyor. Çeşitli özellikleri olan oyuncuların; iyi şut çekme, defansı güçlendirme veya kalecinin topu kurtarma ihtimalini artırma gibi yetenekleri bulunuyor.

Oyunda ayrıca eğitimin gücünü artıran spor ayakkabı NFT’leri alınabilirken, bu NFT’lerin nadirliğine göre %1 ila %5 arasında daha verimli eğitimler sağlanabiliyor.

Oyuncuların oyunda maç yapabilmesi için en az 11 NFT sahibi olması gerekiyor. Şu anda bir NFT’nin fiyatı ise 1,75 AVAX’tan satılıyor.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version