Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66405.24
0.43%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3606.66
1.27%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $29.81
-0.70%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $607
0.35%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

NFT Tabanlı Blok Zinciri Oyunu CyBall’un, CyBloc NFT’leri Sahneye Çıkıyor!

Genesis CyBloc NFT’lerinin satışının 04 Kasım 2021 Salı günü saat 16:00’da gerçekleşeceği bildirildi.

Clock
Paylaş
NFT Tabanlı Blok Zinciri Oyunu CyBall’un, CyBloc NFT’leri Sahneye Çıkıyor!

NFT tabanlı blok zinciri oyunu CyBall, Play-to-Earn oyun çağına yönelik vizyonunu sunmak üzere çalışmalara devam ediyor.

Oyun bünyesinde çıkacak olan Genesis CyBloc NFT’lerinin satışının kasım ayının ilk günlerinde gerçekleşeceği bildirildi.

728×90 muhabbit - NFT Tabanlı Blok Zinciri Oyunu CyBall'un, CyBloc NFT'leri Sahneye Çıkıyor!300x250 muhabbit - NFT Tabanlı Blok Zinciri Oyunu CyBall'un, CyBloc NFT'leri Sahneye Çıkıyor!

CyBall tarafı yaptığı açıklamada, oyun lansmanının Binance Smart Chain’de (BSC) 2021’in 4. çeyreğinin sonuna doğru, bu aşamadan sonra ise Solana üzerinde çıkmasını beklediklerini dile getirdi. Bunun için Solana ağını kullananların da platformun kullanımında yer alabileceği belirtildi.

cyblock 1200x430 - NFT Tabanlı Blok Zinciri Oyunu CyBall'un, CyBloc NFT'leri Sahneye Çıkıyor!

NFT Paket Detayları

Platform üzerinde gerçekleşecek olan Genesis etkinliği sırasında, satın alınabilecek 3 farklı paket seviyesi bulunuyor:

Common — 4000 paket (~87,9%)

Rare — 500 paket (~%11.0)

Epic — 50 paket (~%1.1)

Yapılan açıklamada her paketin içinde 3 benzersiz CyBloc içereceği belirtiliyor. Satın alınan paketlerin içindeki CyBloc NFT’leri ortaya çıkarmak için hemen açabilecek ve ardından herhangi bir NFT pazarında satışa konulacak durumda olacak. NFT’ye sahip olan kullanıcılar böylece CyBall oyununun lansmanı için hazır hale gelmiş olacak.

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

Paket fiyatlandırması ile ilgili olarak herhangi bir açıklama yapmayan platform, CyBlocs dağıtımı ve her paketin şansı dahil olmak üzere satışla ilgili daha fazla ayrıntının, satış gününden önce açıklanacağını belirtiyor. Satış ile ilgili olarak detayları ve güncel gelişmeleri kaçırmamak adına, platformun sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

CyBall Hakkında

CyBloc Football, futbol temalı NFT tabanlı bir oyundur ve Play-to-Earn modeline sahip olup, kullanıcıların CyBlocs ile bir araya gelmelerine, takas etmelerine ve oyun içinde savaşmalarına olanak tanımaktadır. Cyborg, blockchain ağı üzerinde yer alan, CyBall’ın zincir üzerinde NFT’ler olarak temsil edilen ana varlığı ve oyun içi karakterleri olarak kullanılmaktadır. 

CyBall’ın meta veri tabanı, tüm demografileri karşılayarak oyunun her şeyi kapsayan CyBloc evreni aracılığıyla oyuncular ve blok zinciri teknolojisi arasında köprü görevi görmektedir.

Web Sitesi: https://cyball.com/

Discord: https://discord.com/invite/cyball

Telegram: https://t.me/CyBallTurkey

Twitter: twitter.com/CyBallOfficial

Haberlere anında ulaşmak ve daha fazla bilgi için Telegram grubumuza katılabilirsiniz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar