Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $70027.79
-1.75%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3800.21
3.27%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $41.11
3.21%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $622.9
4.15%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

NFT’den sonra ‘Bored Ape Yacht Club’ Oyunu Geliyor!

Blockchain oyun yazılımı şirketi olan Animoca Brands, NFT projesi Bored Ape Yacht Club’ın yaratıcıları (Yuga Labs) ile iş birliği yapacak.

Clock
Paylaş
NFT’den sonra ‘Bored Ape Yacht Club’ Oyunu Geliyor!

Blockchain oyun yazılımı şirketi olan Animoca Brands, 13.12.2021 Pazartesi günü yaptığı duyuruya göre, oldukça popüler olan NFT projesi Bored Ape Yacht Club‘ın yaratıcıları (Yuga Labs) ile iş birliği yapacak. Animoca Brands, Yuga Labs’a blok zinciri üstüne kurulmuş bir oyun yaratmalarında yardımcı olacak.

728×90 muhabbit - NFT'den sonra 'Bored Ape Yacht Club' Oyunu Geliyor!300x250 muhabbit - NFT'den sonra 'Bored Ape Yacht Club' Oyunu Geliyor!

Bored Ape Yacht Club Oyunu için Tarih 2022

Şimdilik iki taraf da oyun hakkında fazla bir açıklama yapmadı ancak kullanıcıların oyun oynayarak hatırı sayılır miktarda servet elde etmelerini sağlayan bir play-to-earn (oyna-kazan) sistemi üzerinde çalışıldığı bilgisi geldi. Herhangi bir aksilik ve gecikme yaşanmadığı takdirde oyunun 1 Nisan 2022 ile 30 Haziran 2022 arasında piyasaya çıkarılması hedefleniyor. Animoca Brands’in kurucu ortağı ve yönetim kurulu başkanı Yat Siu yaptığı açıklamada:

Bored Ape Yacht Club, NFT dünyasını en iyi ve güçlü temsil eden ikonlardan biri. Sektör için dönüm noktası olan bir konuda ve oyun üzerinde iş birliği yapmaktan inanılmaz heyecan ve gurur duyuyoruz.

Yuga Labs ve Animoca Brands arasındaki bu iş birliği, blockchain tabanlı oyunlara olan ilginin arttığı bir zamanda geliyor. Ayrıca sadece blockchain tabanlı oyun girişimleri için girişim finansmanında bir artış olmadı aynı zamanda Ubisoft gibi oyun devleri de piyasaya girmeye başladı.

Son verilere göre; Bored Ape Yacht Club, işlem hacmi açısından dünyadaki en popüler ve tercih edilen NFT projelerinden biri olmaya devam ediyor. Nisan 2021’de piyasaya sürülmüş olan ve rastgele oluşturulmuş 10.000 maymundan oluşan koleksiyonun, ağustos ayındaki zirvesinde 132.14 milyon dolar getirisi oldu.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar