Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66466.62
-0.61%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3516.8
1.26%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30.45
-2.72%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $604.8
0.78%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BASIN BÜLTENİ

ODTÜ İşletme Topluluğu Big Data Bang Etkinliği Düzenliyor

8-9 Nisan 2023’deki Big Data Bang etkinliği ücretsiz ve online olacak!

Clock
Paylaş
ODTÜ İşletme Topluluğu Big Data Bang Etkinliği Düzenliyor

ODTÜ İşletme Topluluğu (METUBIZ) 8-9 Nisan 2023’de Big Data Bang etkinliğini gerçekleştirmeye hazırlanıyor!

Bu yıl dördüncüsü gerçekleşecek olan Big Data Bang’e veri uzmanlarının ve mühendislerinin katılımlarıyla, veri ile ilgili bilgi edinmek isteyen ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen herkes ücretsiz bir şekilde online olarak erişim sağlayabilecek ve katılım gösteren herkes sertifika kazanacak.

728×90 muhabbit - ODTÜ İşletme Topluluğu Big Data Bang Etkinliği Düzenliyor300x250 muhabbit - ODTÜ İşletme Topluluğu Big Data Bang Etkinliği Düzenliyor

Uzman veri bilimcilerin, mühendislerin ve akademisyenlerin tecrübelerini dinleyip sorular sorabileceğiniz; global ve ulusal şirketlerin veri bilimcilerinin katılımıyla şirketlerin veri ile ilgili tüm mekanizmalarını yakından tanıma fırsatı bulabileceğiniz ve aynı zamanda sertifikalı ve ücretsiz olan Big Data Bang, veri bilimi alanında katılımcılarını interaktif bir şekilde geliştirmeyi amaçlıyor.

Geçmiş yıllarda Microsoft, Facebook, Google gibi dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden; veri mühendisi, data uzmanı, teknoloji müdürü gibi konuşmacıların ağırlandığı etkinlik, bu yıl da geliştirilmiş içeriğiyle katılımcıların ilgi odağı olacak. 

Yazılım ve veri dünyasından çok önemli isimleri katılımcılar ile buluşturacak olan Big Data Bang etkinliğine dijital biletiniz ile birlikte 1 aylık FilmBox + üyelik kodu ve sürpriz ödüller için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak kayıt olabilirsiniz. 

Etkinlik Detayları

Platform: (Online)

Tarih:  8-9 Nisan 2023

Başvuru ve Kayıt: https://www.biletimgo.com/etkinlik/big-data-bang-4082    

Sertifika: Var

Ücret: Ücretsiz

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar