Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66031.24
-1.30%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3484.67
0.07%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30.33
-2.79%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $600.7
-0.15%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

ODTÜ İşletme Topluluğu, METUBIZ Sales School Etkinliği Düzenliyor!

ODTÜ İşletme Topluluğu, METUBIZ Sales School etkinliği için kollarını sıvadı.

Clock
Paylaş
ODTÜ İşletme Topluluğu, METUBIZ Sales School Etkinliği Düzenliyor!

ODTÜ İşletme Topluluğu, METUBIZ Sales School etkinliği için kollarını sıvadı. 31 yıllık tecrübesiyle ve Türkiye’nin en önde gelen öğrenci topluluklarından biri olan ODTÜ İşletme Topluluğu 27-28-29 Nisan tarihlerinde METUBIZ Sales School etkinliğini gerçekleştiecek.

odtu - ODTÜ İşletme Topluluğu, METUBIZ Sales School Etkinliği Düzenliyor!

ODTÜ İşletme Topluluğunun Düzenlediği Bu Etkinlik Hibrit Olarak Gerçekleştirilecek!

METUBIZ Sales School etkinliğinde 27-28-29 Nisan tarihlerinde satışa dair önemli noktalar ele alınacak. Satış konusunda kariyer yapmak isteyen öğrenciler için bulunmaz bir fırsat olan bu etkinlik, hem çevrimiçi hem de fiziksel olarak hibrit şekilde gerçekleştirilecek.

728×90 muhabbit - ODTÜ İşletme Topluluğu, METUBIZ Sales School Etkinliği Düzenliyor!300x250 muhabbit - ODTÜ İşletme Topluluğu, METUBIZ Sales School Etkinliği Düzenliyor!

Bu özel etkinlik mesafe engelini göz önünde bulundurarak 28-29 Nisan tarihinde online olarak gerçekleştirilecek olup, 27 Nisan’da ise ODTÜ İİBF B binasında vaka çalışmaları ve sunumları içeren bir programla katılımcıları bir araya getirecek. Etkinliğin bitiminde ise yeterli sayıda oturuma katılım sağlayan katılımcılar, sertifika almaya hak kazanacaklar. Bu özel etkinlikte katılımcılar, birbirinden değerli yöneticilerden direkt olarak eğitim alma ve onların aktardıkları tecrübeleri dinleme fırsatına sahip olabilecekler.

Etkinliğe katılım sağlamak isteyenler ise bu linkten başvurularını yapabilirler. Katılımın ücretsiz olduğu bu etkinlikte yeterli sayıda oturuma katılan katılımcılar sertifika almaya hak kazanacaktır.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar