Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65333.99
0.45%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3584.8
1.64%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.45
2.43%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $602.4
1.72%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

OH! Finance IDO’suna Katılanlara Airdrop Fırsatı!

OH! Finance IDO’suna katıldınız mı?

Clock
Paylaş
OH! Finance IDO’suna Katılanlara Airdrop Fırsatı!

OH! Finance ekibi ile yapılan iş birliği kapsamında Avalaunch, IDO’ya katılan herkese 100.000 $ değerinde OH! token dağıtacak!

Açıklananlara göre airdrop, token dağıtımının ardından kısa bir süre sonra dağıtılacak.

OH! Finance IDO’suna gelen büyük talep doğrultusunda Avalaunch ekibi, OH! Finance ile bir anlaşma yaparak token satın aldığını açıkladı.

728×90 muhabbit - OH! Finance IDO'suna Katılanlara Airdrop Fırsatı!300x250 muhabbit - OH! Finance IDO'suna Katılanlara Airdrop Fırsatı!

Genellikle LaunchPad aşamalarının sancılı bir süreç olduğunu belirten Avalaunch ekibi, OH! Finance ekibi ile iyi bir süreç geçirdiğini ve senkronize bir çalışma sergilediğini belirtiyor.

İlginizi çekebilir: IDO Nedir?

Avalaunch Nedir?

Avalaunch ağı üzerinde yer alacak tokenlar için IDO ve LaunchPad hizmeti sunan Avalaunch, merkezi olmayan bir platform olarak öne çıkıyor.

Avalanche ekosistemini geliştirmek ve büyütmek isteyen platform, kendilerinin topluluk odaklı bir proje olduğunu söylüyor.

İlginizi çekebilir: Avalaunch Nedir?

Avalanche C-Chain’de yer alan akıllı sözleşmeleri Avalaunch tarafında başlatılan projeler, Pangolin AMM sayesinde likidite problemlerinin üstesinden geliyor.

OH! Finance Nedir?

Geleneksel finans ürünlerine yoğunlaşan kullanıcıları platformuna çekmek isteyen OH! Finance, bunu daha iyi ve getiri sağlayan ürünlerle sağlamak istiyor.

KYC gerektirmeyen platform, kullanıcılara yatırımları üzerinde tam kontrol sahibi olmasına olanak tanıyor.

Standart kullanıcılar için kolay ve verimli bir deneyim sunan platform, kullanıcılarına her zaman en verimli getiri için çalışmalar yapacağını belirtiyor.

Daha Fazla DeFi Haberi için: DeFi Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar