Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $60981.37
-2.07%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3371.58
-0.03%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.04
2.79%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $570.6
0.65%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

OKB Fiyat Analizi 05.06.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde OKB’yi inceliyoruz. OKB grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
OKB Fiyat Analizi 05.06.2021

Herkese selamlar ben CryptoTepe. Bugün OKEX borsasının coini olan OKB’ yi inceleyeceğiz. Şimdi OKB grafiği bize neler anlatıyor ona bakalım.

vN4FhWBR - OKB Fiyat Analizi 05.06.2021
OKB fiyat grafiği 05.06.2021. Saatlik grafik, veriler OKEX borsasından alınmıştır.

Grafikteki mor alanlar her zaman olduğu gibi destek bölgelerimiz. Direnç bölgelerimizi ise grafikte kalabalık yapmaması için grafiğimizin kenarında beyaz çizgiler ile belirttim. Ayrıca grafiğimizde bir adet yükselen trend çizgimiz bulunmakta.

728×90 muhabbit - OKB Fiyat Analizi 05.06.2021300x250 muhabbit - OKB Fiyat Analizi 05.06.2021

Kripto piyasasında yaşanan sert düşüş sonrası ilk defa OKB grafiğini güncelliyorum. Yaşanan düşüş sonrası 10 dolar psikolojik desteğine kadar gerilemişti, şimdiki fiyatına bakacak olursak 15 dolar seviyesinin aynı şekilde güzel bir destek olarak çalıştığını görmekteyiz.

OKB Yorum

OKB grafiğimizde şu anki görünüme değinecek olursak, yükselen bir trend çizgisinin üzerinde olması olumlu bir gelişme. Teknik olarak baktığımız zaman yükselen trend çizgimizin altına düşmediği sürece fiyat hareketi yukarı görünmektedir. Küçük zaman diliminde, alçalan üçgen yapısı bulunmakta. Fiyatın son minör tepe seviyesini veya dip seviyesini geçmesi durumunda işleme girmek, şu an için en mantıklı strateji olacaktır. Direnç bölgelerimiz ise 17.5 dolar ve 20 dolar seviyelerinde bulunmaktadır. Eğer fiyat şu an bulunduğu destek bölgesinin altına düşerse, yükselen trend çizgimizden tepki alacağını düşünüyorum. Trend çizgisini kaybetmesi durumunda 13.5 dolar seviyesinde bulunan destek seviyesine kadar gerileme getirebilir.

OKB grafiğimiz için teknik değerlendirmelerim bu şekilde, grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar