Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66219.09
-1.09%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3502.4
0.57%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30.49
-2.74%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $603.8
0.50%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

OKB Fiyat Analizi 16.12.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde OKB’yi inceliyoruz. OKB grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
OKB Fiyat Analizi 16.12.2021

Herkese selamlar, bugün OKEX borsasının coini olan OKB’yi inceleyeceğiz. Geçtiğimiz günlerde hazırladığım OKB fiyat analizini güncelleyeceğim. Ayrıca güncel OKB grafiğindeki teknik göstergeleri ve olası hareketleri ele alacağız.

OKB Fiyat 16 Aralık 2021

30 dolar seviyesini yaklaşık 40 gün sonra tekrar ziyaret ediyoruz. 20 dolar seviyesinden aldığı tepki ile birlikte yaklaşık olarak %65 oranında değer kazanan OKB, şu an 31.55 dolar seviyesinde işlem görmekte.

728×90 muhabbit - OKB Fiyat Analizi 16.12.2021300x250 muhabbit - OKB Fiyat Analizi 16.12.2021

OKB Grafik 16 Aralık 2021

3H5UH75L - OKB Fiyat Analizi 16.12.2021
OKB fiyat grafiği 16.12.2021. 4 Saatlik grafik, veriler OKEX borsasından alınmıştır.

4 saatlik zaman diliminde inceleyeceğimiz OKB grafiğindeki veriler OKEX borsasından alınmıştır. TradingView kullanılarak hazırlanan grafiğimizde OKB/USDT paritesi kullanılmıştır. Grafik üzerinde bir adet yeşil trend çizgisi bulunmaktadır. Fiyatın trend çizgisinden aldığı tepkiler beyaz ok işaretleri yardımıyla gösterilmiştir.

OKB Analiz 16 Aralık 2021

OKEX Coin grafiğinde takip ettiğim destek ve direnç bölgeleri mor alanlar ile belirtilmiştir. Son OKB fiyat analizimizi hatırlatarak analiz kısmına başlayalım. Hatırladığınız gibi trend çizgimizin önemine vurgu yapmıştım. 23 dolar seviyesinde işlem gören OKB için, bulunduğu bölgeden tepki alınması durumunda 32 dolar seviyesindeki direnç bölgesi ile trend çizgisi kesişimi hedef olacaktır şeklinde belirtmiştim. Grafiğimize baktığımız zaman trend çizgisine kadar yükseldikten sonra tepki aldığını görmekteyiz. Son OKB fiyat analizimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Grafiğimizin güncel durumuna baktığımız zaman önemli bir direnç seviyesinde bulunduğumuzu hatırlatmak isterim. Bu bölge kâr satışı yapmak için kullanılacaktır. Direnç bölgesine yakın olması nedeniyle bu seviyeden yeni pozisyon aramak oldukça riskli olacaktır. Bu nedenle yeni pozisyon arayanlar, direnç ve trend çizgisinin kırılımını takip edebilir veya destek bölgelerini takip edebilir.

OKB Yorum 16 Aralık 2021

Analiz kısmında belirttiğim gibi direnç bölgesine yakın seviyede işlem gören OKB için direnç, trend ve destek bölgeleri takip edilmeli. Yeni alım yapmayı düşünenler için alarm kurarak takip etmek mantıklı olacaktır. Alarm sayesinde oluşacak fırsatları hızlıca yakalayabilirsiniz.

OKB için güncel değerlendirmem bu şekildeydi. Grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar