Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $56074.5
9.16%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3220.34
4.14%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.16
6.15%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $396.4
2.53%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ANALİZ

OKB Fiyat Analizi 21.06.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde OKB’yi inceliyoruz. OKB grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
OKB Fiyat Analizi 21.06.2021

Herkese selamlar ben CryptoTepe. Bugün OKEX borsasının coini olan OKB’yi inceleyeceğiz. Şimdi OKB grafiği bize neler anlatıyor durumuna bakalım.

OKB Fiyat 21 Haziran 2021

44 dolar seviyesine kadar yükseliş yapan OKB, son zirvesinden bu yana 50 gün geçti. Markette yaşanan genel düşüş sonrası %75 değer kaybeden OKB şu an 10.5 dolar seviyesinde işlem görmekte.

Binance BannerBinance Banner

OKB Grafik 21 Haziran 2021

OKB fiyat grafiği 21.06.2021. 4 Saatlik grafik, veriler OKEX borsasından alınmıştır.

OKEX borsasına ait OKB/USDT verileri kullanılmıştır. Grafik lineer ayarlarda olup, 4 saatlik zaman diliminde çizilmiştir.

OKB Analiz 21 Haziran 2021

Grafiğimizde gördüğümüz mor alanlar destek ve direnç bölgeleri olarak çalışmakta. Ayrıca grafiğimizde yeşil yükselen trend çizgimiz bulunmaktadır. 15 dolar seviyesinde yükselen trend kırılımı sonrası, fiyat yukarı yönlü hareketini kaybetmiş görünüyor.

OKB Yorum 21 Haziran 2021

15 dolar seviyesinde yükselen trend çizgisini kaybeden OKB, %33 düşüş yaşayarak 10 dolar seviyesine kadar geriledi. 10 dolar bölgesi ayrıca bir psikolojik destek seviyesi olması nedeniyle, oldukça önemli olduğunu düşünüyorum. Markette yaşanan genel hacim eksikliği nedeniyle destek, direnç şeklinde trade etmek pek mümkün görünmüyor. Bu nedenle hacim barlarımızı takip etmek bu noktada oldukça yardımcı olacaktır. Oluşacak herhangi bir formasyon veya trend kırılımını takip etmekte fayda var. Şu an 19 dolar seviyesinden başlayan bir düşen trend çizebiliriz, fakat bunun için henüz erken. OKB grafiğimizin bu seviyeden alacağı tepki oldukça önemli olup, yakından takip ediyor olacağım.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar