BİZİ TAKİP EDİN

ÖNE ÇIKAN

OKEx GAL ve TRA Listelemesini Gerçekleştirdi!

Kripto para borsası OKEx, Galatasaray (GAL) ve Trabzonspor (TRA) Fan Token’larını listelediğini duyurdu.

Yayın:

-

fan token

Kripto para borsası OKEx, Galatasaray (GAL) ve Trabzonspor (TRA) Fan Token’larını listelediğini duyurdu.

Bugün saat 14.00 itibarıyla GAL ve TRA için spot işlemleri başlatan OKEx, kullanıcıları için özel bir kampanya da hazırladı. Etkinlik Türkiye saati ile 16.00’da başlayacak.

bybit 300x250 - OKEx GAL ve TRA Listelemesini Gerçekleştirdi!

Kampanyaya hemen katılmak için tıklayın.

9 Nisan ve 23 Nisan tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında GAL ve TRA yatırma işlemi gerçekleştiren ya da alım-satım işlemi gerçekleştiren kullanıcılar çekiliş hakkı kazanacak.

Çekiliş ile sunulan ödüller arasında iPhone 12, imzalı Galatasaray ve Trabzonspor formaları, Süper Lig maçları için üyelik ve GAL-TRA token kazanma şansı sunuluyor.

Chiliz tarafından ortaya konan “fan token”ları için listeleme gerçekleştiren OKEx, geçtiğimiz dönemde CHZ listelemesi de gerçekleştirmişti.

GAL Hakkında

Toplamda 10 Milyon adetlik arzı ile öne çıkan GAL’ın güncel fiyatı 12 $ seviyelerinde bulunuyor. Dolaşımda 3.507.572 adet GAL bulunurken, tokenin piyasa değeri ise 32 Milyon $ civarında bulunuyor.

Kampanya ile ilgili tüm detaylara yukarıda belirtilen kampanya sayfası üzerinden erişebilirisiniz. Etkinlikten faydalanabilmeniz için kampanya sayfasındaki “Register” butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Haberler