Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $58742.8
4.21%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3314.16
2.55%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.9
1.35%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $400.7
0.81%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

OKEx Tesla Model Y ve iPhone 12 Dağıtıyor!

Tesla Model Y kazanmak ister misiniz?

Clock
Paylaş
OKEx Tesla Model Y ve iPhone 12 Dağıtıyor!

ZKS ve LPT tokenlerinin OKEx üzerinde listelenmesi ile beraber, bu tokenlarin ticaretini yapan kişiler, 20 adet iPhone 12, bir adet Tesla Model Y ve 100.000 USD’lik ödül havuzundan pay alma şansına sahip olacak.

Etkinlik süresi olarak 2 Nisan 10:00 TSİ ile 9 Nisan 10:00 TSİ tarihleri belirlenen etkinlikte çekilişe katılmak için elinizi çabuk tutun!

Binance BannerBinance Banner

Etkinlik süresi boyunca, OKEx’in resmi Twitter hesabından ZKS ve LPT tokenlarının listeleme duyurusunun yeniden tweetleyen ve Google Forms’a ekran görüntülerini gönderen ZKS ve LPT ticareti yapan kullanıcılar, verilecek on adet iPhone 12 çekilişine katılabilecek. Bununla beraber bu işlemleri yerine getiren kullanıcılar, 20 USDT değerinde ZKS / LPT’nin de sahibi olacak.

Bir diğer etkinlikte ise OKEx, kullanıcılarına Tesla Model Y vadediyor. ZKS için 1.000 $’lık veya daha fazla işlem hacmi oluşturan kullanıcılar, Tesla Model Y için çekilişe katılmaya hak kazanacak.

Bununla beraber ZKS ve LPT için 1.000 $’lık işlem hacmini sağlayan ilk 300 kullanıcı, sıralarına göre 80.000 USDT’yi paylaşacak.

Daha fazla bilgi almak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

OKEx borsasına hızlı bir şekilde kayıt olmak isterseniz buraya tıklayın.

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar