Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66184.81
-1.00%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3499.24
0.80%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30.26
-3.38%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $602
0.37%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

OKEx Toncoin Etkinliğini Jumpstart Üzerinde Başlatıyor!

Telegram tarafından başlatılan ancak devam eden süreçte topluluk tarafından sürdürülen TON, Jumpstart üzerinde kazanılabilecek.

Clock
Paylaş
OKEx Toncoin Etkinliğini Jumpstart Üzerinde Başlatıyor!

Kripto para borsası OKEx, yeni bir duyuru gerçekleştirdi. Telegram tarafından başlatılan ancak devam eden süreçte topluluk tarafından sürdürülen TON, Jumpstart üzerinde kazanılabilecek.

Toncoin Hakkında

2018 yılında Telegram Open Network adıyla başlatılan proje, 1.7 Milyar $ fon toplamayı başarmıştı. Whitepaper’ı Telegram kurucusu Pavel Durov ve kardeşi Nikolai Durov tarafından hazırlanan proje büyük bir “hype” yakalamıştı.

SEC tarafından gözlem altına alınan proje, herhangi bir düzenleyici kuruma kayıtlı olmadan fon topladığı gerekçesiyle engellenmişti. Devam eden süreçte topluluk tarafından geliştirilen projenin adı The Open Network olarak değişti. Topluluk tarafından geliştirilen projenin “coin”i Jumsptart üzerinden kullanıcılarla buluşacak.

TON Jumpstart Detayları

OKEx üzerinde OKEx’in kendi tokeni olan OKB’nin stake edilmesi yoluyla kazanılacak token etkinliği 10 Kasım 2021 tarihinde başlayacak ve 12 Kasım 2021 tarihinde son bulacak.

Toplamda 1 Milyon adet TON’un dağıtılacağı etkinlikte kişi başı OKB stake miktarı ise 1.000 olarak belirlenmiş durumda. Kişilerin istedikleri zaman “staking”den vazgeçebileceği etkinlikte herhangi bir token kilitleme durumu bulunmuyor.

OKEx, etkinlik sonrası TON listelemesini gerçekleştirmeyi planlıyor.

OKEx’e kayıt olmak ve TON işlemlerinizi gerçekleştirmek için burada bulunan linke tıklayabilirsiniz.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar