Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66756
-0.64%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3447.27
-1.68%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.61
2.36%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $590.6
-1.70%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

OKEx VIP Programını Duyurdu!

Borsa tarafından yapılan açıklamada, VIP programı kullanıcılara tanıtılırken, rekabetçi işlem ücretleri ve 7/24 birebir müşteri desteği sunulacağı belirtiliyor.

Clock
Paylaş
OKEx VIP Programını Duyurdu!

Kripto para borsası OKEx, VIP programını duyurdu.

Borsa tarafından yapılan açıklamada, VIP programı kullanıcılara tanıtılırken, rekabetçi işlem ücretleri ve 7/24 birebir müşteri desteği sunulacağı belirtiliyor.

Yüksek hacim oluşturan kullanıcılara yönelik olan program ile birlikte OKEx, VIP müşterilerine özel ödüller ve ayrıcalıklı hizmetler sunmayı amaçlıyor. 7 farklı seviyeden oluşan VIP programında hacime göre avantajların miktarı da değişkenlik göstermekte.

728×90 muhabbit - OKEx VIP Programını Duyurdu!300x250 muhabbit - OKEx VIP Programını Duyurdu!

VIP Statüsünde Hangi Ayrıcalıklar Var?

VIP statüsü ile birlikte alım satım komisyonlarında yüzde 0.015’e kadar bir indirim tanımlayabilen OKEx, aynı zamada marj ticareti için de daha yüksek borçlanma faizi sunuyor.

Artırılmış hesap çekim miktarı sayesinde daha hızlı para yatırma ve çekme imkanı sunulan VIP kullanıcılar, aynı zamanda birebir yönetici desteği de alıyor.

OKEx tarafından sağlanan piyasa verilerine ve piyasa hakkındaki bilgilere ulaşabilecek olan VIP kullanıcılar, özel günlerde de OKEx’ten hediyeler alacak.

Nasıl VIP Müşterisi Olunur?

OKEx VIP müşterisi olmak için 3 farklı seçenek bulunuyor. Diğer bir borsada VIP olan kullanıcıların katılabileceği programda, ikinci bir seçenek ise 50,000 $ ve üzeri kripto paraya sahip olmak olarak belirlenmiş durumda. Son seçenek ise 30 gün içinde spot işlemlerde en az 5 Milyon $’lık hacim ya da vadeli işlemler tarafında en az 50 Milyon $’lık hacime sahip olmak.

Bu şartlardan herhangi birini sağlayan kullanıcılar OKEx’in VIP programına başvuruda bulunabiliyor.

Burada bulunan form üzerinden OKEx’in VIP programına başvurabilirsiniz.

Eğer hala bir OKEx hesabınız yoksa burada bulunan link üzerinden OKEx’e kayıt olarak VIP programına başvuruda bulunabilirsiniz.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar