Here, content that you may want to modify using a custom JavaScript

ALTCOIN

OKEx XEM için Yıllık Yüzde 78 Getiri ile Staking Etkinliğini Başlatıyor!

Borsa tarafından yapılan açıklamada XEM için yeni bir flaş teklif duyuruldu.

Yayın:

-

Kripto para borsası OKEx, yeni bir duyuru gerçekleştirdi. Borsa tarafından yapılan açıklamada XEM için yeni bir flaş teklif duyuruldu.

13 Ekim 2021 tarihinde aktive edilecek yeni flaş teklif ile birlikte OKEx Earn platformu üzerinde XEM için staking opsiyonu başlatılacak.

Türkiye saati ile 06.00’da başlatılacak etkinlik toplamda 5 gün sürecek. İlgili süre içerisinde XEM varlıkları bulunan kullanıcıların faydalanabileceği staking etkinliği ile birlikte yıllık yüzde 78 oranla getiri sunulacak.

Toplamda 1.960.000 XEM toplanması hedeflenen havuzda her bir hesap için katılım limiti ise 2450 XEM olarak sınırlandırılmış durumda. Tek bir kişi ya da bir grubun faydalanmaması için kişi başı sınır getirilen etkinlikte XEM için ortalamanın çok üzerinde bir getiri vadediliyor.

13’üncü Etkinlik

Geçtiğimiz dönemde 12 farklı flaş teklif sunan OKEx, OKEx Earn platformu üzerinde gerçekleştirdiği etkinlikler ile birlikte kullanıcıları için pasif getiri opsiyonları yaratmayı amaçlıyor.

Eğer bir OKEx hesabınız yoksa burada bulunan link üzerinden OKEx’e kayıt olabilir ve XEM staking işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Muhabbit
Yorum Yap

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.

Exit mobile version