Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $67354.01
0.03%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3504.59
-0.61%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.29
9.75%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $599.6
0.39%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

OKX, Birleşik Krallık’taki Yeni Düzenlemelere Uyum Sağlamak İçin Listesini Daralttı!

OKX’in Birleşik Krallık’taki platformunda listeli olan birçok kripto para, düzenleme kapsamında liste dışı kalacak.

Clock
Paylaş
OKX, Birleşik Krallık’taki Yeni Düzenlemelere Uyum Sağlamak İçin Listesini Daralttı!

OKX, Birleşik Krallık Finansal Davranış Otoritesi (FCA) tarafından getirilen yeni düzenlemeler nedeniyle, 8 Ekim’den itibaren perakende kullanıcılar için kripto paraların sayısını azaltacak.

OKX’in Birleşik Krallık’taki platformunda listeli olan birçok kripto para, düzenleme kapsamında liste dışı kalacak ve kullanıcılar sadece 40 kadar kripto para üzerinde işlem yapabilecek.

728×90 muhabbit - OKX, Birleşik Krallık'taki Yeni Düzenlemelere Uyum Sağlamak İçin Listesini Daralttı!300x250 muhabbit - OKX, Birleşik Krallık'taki Yeni Düzenlemelere Uyum Sağlamak İçin Listesini Daralttı!

OKX’in İngiltere platformunda listede kalan varlıklar:

Bitcoin, Ether, Tether, USD Coin, Solana, Dogecoin, Polygon, Polkadot, Litecoin, Chainlink, Shiba Inu, DAI, Avalanche, Uniswap, Cosmos, STORJ, Maker, Aave, The Graph, Immutable X, Synthetix, Tezos, EOS, The Sandbox, Axie Infinity, Decentraland, Fantom, Chiliz, Curve DAO Token, ApeCoin, Compound, 1inch, Mask Network, Loopring, Livepeer, Yearn.finance, Kyber Network, SushiSwap, Gala, API3, UMA, Bancor, Numeraire, Secret Network, 0x.

Ayrıca FCA’in düzenlemeleri, borsaların sundukları ürünler ve hizmetler hakkında nasıl bir yol haritası izlemeleri gerektiği konusunda da belirli yönergeler içeriyor. FCA; kullanıcıların, sektörü geleneksel finans normlarına yaklaştıran kripto para ticareti ile ilgili riskleri farketmelerini istiyor. Bu konuda net olmak ise şirketlerin görevi olmak zorunda…

OKX, bazı borsaların yeni düzenlemelerden dolayı Birleşik Krallık’ta artık hizmet vermeyecek olmalarına rağmen kendilerini motive hissettiklerini ve Birleşik Krallık’taki müşterilerine kripto para hizmetleri sunmaya devam edeceklerini belirtti.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar