Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $51719.92
1.13%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3062.99
3.52%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.18
2.31%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $384.7
1.29%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

OKX Yeni Referans Programını Duyurdu: Mystery Box!

Referans sınırı olmayan yeni programda, kullanıcıların 500 dolara kadar ödül kazanması mümkün hale gelebilecek.

Clock
Paylaş
OKX Yeni Referans Programını Duyurdu: Mystery Box!

Önde gelen kripto para borsası OKX, yeni bir duyuru gerçekleştirdi. Yapılan duyuruda borsanın yeni referans programı Mystery Box kullanıcılara tanıtıldı.

Referans sınırı olmayan yeni programda kullanıcıların 500 dolara kadar ödül kazanması mümkün hale gelebilecek. Borsa tarafından başlatılan yeni etkinliğe ait kurallar ise oldukça basit.

Etkinlik Kuralları

OKX’e kaydolmak üzere arkadaşlarını davet eden kullanıcılar, hem kendileri hem de davet ettikleri kişiler 500$’a kadar gizemli kutular kazanabilecek.

Bunun için kullanıcıların ilk olarak, tavsiye sayfasına giderek, referans kodunu arkadaşları ile paylaşması gerekiyor. Davet edilen kişi, borsaya kayıt olduktan sonraki 30 gün içinde OKX uygulamasına giriş yaptığında, hem davet eden hem de davetli bir gizemli kutu alacak. Bir sonraki adımda ise davet edilen kişi kayıttan sonraki 30 gün içinde belirlenen kurallar dahilinde minimum 50$‘ın üzerindeki depozito tutarını karşıladığında gizemli kutu alabilecek.

OKX
OKX

Ancak bunun için davet edilen kişilerin itibari paralarla kripto para satın aldıklarında, minimum depozito tutarının 50 doları geçmesi gerekiyor. Bununla birlikte davet edilen kişiler diğer borsalardan veya kişisel cüzdanlarından OKX hesaplarına para yatırdıklarında, minimum depozito miktarı 50 doları geçmelidir. 

Gizemli kutuların sayısı için belirlenmiş bir sınır bulunmuyor. Kullanıcılar ne kadar çok arkadaş davet ederse, o kadar çok gizemli kutu alma şansını elde edecek.

Daha fazla OKX haberi için buraya bakabilirsiniz.

OKX hesabınız yoksa linkimizden kaydolup hem avantajlardan yararlanabilir hem de bize destek olabilirsiniz.

Daha fazla Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar