Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $60195.07
2.67%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3212.8
1.48%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.25
0.31%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $538.6
-0.04%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

OKX’ten Yeni Listeleme! Everdome (DOME) OKX’te Listelendi!

Borsa tarafından yapılan açıklamada Everdome’un (DOME) platformda listelendiği duyuruldu.

Clock
Paylaş
OKX’ten Yeni Listeleme! Everdome (DOME) OKX’te Listelendi!

OKX borsası yeni bir duyuru gerçekleştirdi. Borsa tarafından yapılan açıklamada, Everdome’un DOME tokenının spot piyasasında listeleneceği duyuruldu.

8 Ocak 2022 tarihinde Türkiye saati ile 06.00’da aktive edilen olan DOME yatırma işlemlerinin ardından, saat 11.00’da DOME işlemleri, DOME-USDT paritesinde başladı. Yine 8 Ocak 2022 tarihinde DOME için çekim işlemlerini de aktive eden OKX, bu adımı ile birlikte listeleme işlemlerini tamamlamış oldu.

728×90 muhabbit - OKX’ten Yeni Listeleme! Everdome (DOME) OKX'te Listelendi!300x250 muhabbit - OKX’ten Yeni Listeleme! Everdome (DOME) OKX'te Listelendi!

Metaverse projesi olarak ortaya çıkan Everdome, teknolojik kapasiteleri ve deneyimleri ile markaları ve insanları bir araya getirecek hiper gerçekçi bir evren yaratmayı amaçlayan projedir.

İlginizi çekebilir: Metaverse Nedir?

Platform üzerinde NFT’lerin oluşturulması ve kolaylaştırılması, bunun yanında arazi satışları, pazar yerleri ve piyasadaki en kaliteli avatarlar sayesinde Everdome, markaların ve bireylerin yüksek kalitede etkileşime girmesi için sanal dünyada bir yaşam alanı oluşturacak.

Toplam arzı olan 100.000.000.000 olan projenin uzun vadeli hedefi, en büyük 3D taranmış gerçek dünya veri tabanını oluşturmaktır.

OKEx’e kayıt olmak ve DOME işlemlerinizi gerçekleştirmek için burada bulunan linke tıklayabilirsiniz.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar