Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $52249.87
1.24%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3003.45
2.23%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.43
-1.81%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $354.2
0.14%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Küresel Kripto Para Borsası, Grammy Ödüllü Şarkıcı The Weeknd’e Sponsor Oldu!

Borsa, The Weeknd’in “After Hours Til Dawn” turunun resmi sponsoru olduğunu duyurdu.

Clock
Paylaş
Küresel Kripto Para Borsası, Grammy Ödüllü Şarkıcı The Weeknd’e Sponsor Oldu!

Önde gelen kripto para borsalarından Binance, kısa süre önce yaptığı açıklamada, Grammy Ödüllü şarkıcı ve söz yazarı The Weeknd’in “After Hours Til Dawn” turunun resmi sponsoru olduğunu duyurdu. Borsa ayrıca, dünya genelinde tanınmış bir kripto para şirketinin, popüler bir sanatçıyı finanse etmesinin ilk örneklerinden biri olduğunu açıkladı.

Binance BannerBinance Banner

Bunun yanında Binance, The Weeknd’in NFT koleksiyonunun sergilenmesine yardımcı olmak ve katılımcılara turdan hatıra NFT’leri vermek için HXOUSE ile ortaklık kurulduğunu belirtti. 

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan ünlü sanatçı The Weeknd, şu ifadelere yer verdi:

“Binance ile birlikte çalışmak çok mantıklıydı ve hayranların yaratıcı bir gözlemde kripto paraları deneyimlemelerini ve iyi bir amacı desteklemelerini sabırsızlıkla bekliyorum. Kripto para alanı ile ilgili pek çok olasılık var ve bence bu daha sadece başlangıç.”

Hatırlanacağı üzere The Weeknd, 2021’in başlarında NFT koleksiyonlarını piyasaya süren ilk yüksek profilli ünlülerden biriydi. 

O dönem yapılan açıklamada, koleksiyonda yeni müzik ve medya prodüksiyon şirketi Strange Loop Studios ile geliştirilen The Weeknd sınırlı sayıda sanat eserinin yer alacağı belirtilmişti.

Binance Medya Yatırımlarına Devam Ediyor!

Kripto para borsası Binance’in ayrıca müzik medya kuruluşlarıyla iş birliği yapma ve bu alanda daha fazla ortaklık kurma planları da bulunuyor. Hatırlanacağı üzere borsa, mart ayında yaptığı açıklamada, Grammy Ödülleri’nin arkasındaki organizasyon olan Recording Academy ile ilk resmi kripto borsa ortaklığını kurduğunu duyurmuştu.

O dönemden sonra çalışmalara devam eden Binance, şimdi ise ünlü sanatçı ile anlaşmaya varmış oldu.

Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha Fazla Bitcoin Haberleri İçin: Bitcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar