Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66195.49
1.16%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3563.46
4.88%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30.1
2.49%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $607.4
1.88%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

OpenBlox Evreni Genişlemeye Devam Ediyor!

OpenBlox ve RunBlox’ta neler oluyor?

Clock
Paylaş
OpenBlox Evreni Genişlemeye Devam Ediyor!

Sürekli gelişen bir piyasaya RubBlox ile giriş yapan OpenBlox, yeni oyunlarının çıkmasına hazırlanırken bir yandan da var olan kullanıcılarının en iyi deneyimleri yaşaması için kendini geliştirmeye devam ediyor.

Yeni oyunlar piyasaya çıkana kadar evreni ayakta tutabilmek için OpenBlox ekibi kullanıcılarına farklı deneyimler sunmaya devam ediyor. Bu süreçte borsalarla anlaşarak getiri sağlayan anlaşmalar yaparken büyük şirketler ile ortaklıklar kuruyor. 2022 Temmuz ayında yapılan yeniliklerden bazılarına beraber bakalım.

728×90 muhabbit - OpenBlox Evreni Genişlemeye Devam Ediyor!300x250 muhabbit - OpenBlox Evreni Genişlemeye Devam Ediyor!

TraderJoe’da OBX Farmı Başladı!

OpenBlox evreninin yönetim tokenı olan OBX, piyasaya çıkacak tüm oyunlarda kullanılacağı için büyük bir değer taşıyor. OpenBlox, yaptığı açıklamada TraderJoe ile anlaşarak OBX için farming kampanyası başlattığını açıkladı. %827’e varan APY oranı ile başlayan farming’de şu anda APY %243 ve çifte ödül kampanyası bulunuyor. AVAX/OBX farm’a koyarak hem JOE token hem de OBX token kazanılabiliyor.

https://twitter.com/OpenBlox_io/status/1560586545631236096

Kurulacak Ortaklıklar

OpenBlox şu anda çıkmış olan tek oyunu RunBlox üzerindeki ortaklıklara ağırlık vermiş durumda. Şirket, Japonya’nın en zengin insanlarından biri olan Yusaku Maezawa’nın girişimleri MZ Club ve Arigatobank ile RunBlox’u tanıtmak için stratejik bir ortaklık kuracak.

MZ Club, Web3 ekosistemine ve kripto paralara aşina olmayan kişilerin rahatlıkla bu alana dahil olmalarını sağlayan bir platform olarak karşımıza çıkıyor. MZ Club, bünyesine kattığı Web3 projeleri ile üyelerine farklı deneyimler sunmayı hedeflerken bir yandan da hem projelerin hem de üyelerin çıkarlarını koruyarak iki tarafı da kazançlı çıkarmayı planlıyor.

ArigatoBank ise 7,5 milyondan fazla kullanıcısı ile son zamanlarda değer kazanan move2earn (hareket ettikçe para kazan) projelerini bünyesine katmaya başladı. Şirket, platformunda düzenlediği kampanyalar ve oyunlar ile para kazandırıyor. Şirket, “Eğlenceli şeyler paraya dönüşür” konseptinden yola çıkarak, kampanya, oyun ve son olarak move2earn ile kullanıcılarına para kazandırıyor.

RunBlox’a Gelen Yenilikler ve Güncellemeler

RubBlox projesi move2earn (hareket ettikçe para kazan) konseptinde olan bir projedir. Bloxverse evreninin ilk projesi olan RunBlox, move2earn alanına hızlı bir giriş yaptı. Proje kapsamında ayakkabı NFT’sine sahip olan kişiler yürüdükçe RUX token kazanabiliyor. Projenin odak noktasının, diğer Web3 uygulamalarının aksine hareket etmek ve etrafta dolaşırken hem eğlenmek hem de para kazanmak olduğunu söyleyebiliriz.

RunBlox’a yakın zamanda birçok güncelleme geldi. Bunlardan dikkat çekenler arasında uygulamanın Apple‘s App Store ve Google Play Store’da yerini alması oldu. Kullanıcılar artık apk indirmek yerine direkt olarak mağazalardan uygulamayı indirebiliyor.

Bir başka dikkat çeken özellik ise uygulama içine koyulan cüzdan oldu. Herhangi bir kişisel bilgi istemeden işlem yapmaya olanak sağlayan cüzdana yakın zamanda bir de swap özelliği eklendi. Kullanıcılar artık cüzdan üstünde kolaylıkla kripto para dönüştürme işlemlerini yapabiliyor.

Eklenen bir diğer özellik ise Lootbox oldu. Runblox’un deneyimli ekibi kullanıcılarına daha fazla ödül kazandırmak için çıkardığı Lootbox özelliğini çeşitlendiriyor. İlk Lootbox etkinliğinde sadece RUX ve OBX kazanılabiliyorken yeni “Winning Lootbox” etkinliğinde çifte ödüller, token havuz ödülleri ve %1 RUX (yanında WL ile) gibi ödüller kazanılabiliyor.

Gelecek Güncellemeler

Planlanan güncellemeler arasında başlangıçta çoklu dil özelliklerinin iyileştirilmesi, UI/UX arayüzünün güncellenerek daha kolay kullanımlı olması bulunuyor. Ayrıca yol haritasına göre, 2022 Eylül ayında akıllı saat uygulamasının çıkması planlanıyor.

Daha fazla Metaverse haberleri için: Metaverse Haberleri

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar