Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65427.44
2.05%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3170.35
3.76%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $36.74
4.20%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $566.9
1.16%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

METAVERSE

OpenBlox İle Bloxverse’e Katılın ve Web3’ü Tanıyın

Ekosistemde bulunan RogueBlox, ActionBlox ve LandBlox birbiriyle nasıl bağlantılı?

Clock
Paylaş
OpenBlox İle Bloxverse’e Katılın ve Web3’ü Tanıyın

Birçok şirket GameFi, Web3 ve DeFi gibi alanlarda büyük projeler inşa etmeye çalışıyor. Ancak OpenBlox ise Web3 şirketi olarak yeni bir ekosistem inşa ediyor.

OpenBlox’un kurduğu ekosistemde, Web3 alanına girmek isteyen birkaç uygulama, oyun ve kripto para odaklı ürünler bulunuyor. OpenBlox, genel olarak blok zinciri ekosisteminde NFT’ler ile oyna-kazan mantığına sahip bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Ethereum tabanlı oyunda Blox NFT’leri kullanarak büyüleyici bir gezegen yönetilecek.

728×90 muhabbit - OpenBlox İle Bloxverse'e Katılın ve Web3'ü Tanıyın300x250 muhabbit - OpenBlox İle Bloxverse'e Katılın ve Web3'ü Tanıyın

Gezegende sevimli karaktere yardım edebilme, yeni karakteri avlayabilme, üremelerini sağlayabilme özellikleri bulanacak. Ayrıca edinilen karakterler ile savaşarak büyülü topraklara göz atma şansı olacak.

Oyun oynarken eğlenceli görevleri de tamamlayarak oyun içerisinde iyi vakit geçirilmesi ve kripto para kazanılması planlanmış. OpenBlox evrenine katılmak için ilk Blox’u alıp bir grup kurmak yeterli. Sonrasında oyun oynama, kazanılan NFT’leri pazara koyma gibi OpenBlox’un tüm özelliklerinden tam olarak faydalanmak mümkün olacak.

OpenBlox Ekosistemi

RogueBlox

RogueBlox, OpenBlox evreninin sıra tabanlı ilk kart oyunudur. Oyuncular Blox’larını kullanarak bir takım oluşturuyor ve karşı takımı yenmeye çalışıyor. Her Blox belirgin ırkları yenmeye yardımcı olacak eşsiz özelliklere ve yeteneklere sahip. Bu yetenekler ile karşı takıma güçlü saldırılar yapabilir ve Blox’lar iyileştirilebilir.

ActionBlox

ActionBlox pozisyon tabanlı bir online oyundur. MMORPG tarzı oyundaki amaç yakın arkadaşlar, klan arkadaşları veya yeni oyuncular ile takım oluşturarak büyülü dünyadaki düşmanları yok etmek. Yolculuk sırasında tanışılacak yeni oyunculara arkadaşlık isteği göndererek onlar ile beraber savaşa girilebilecek. ActionBlox’taki savaşları kazanmak için arkadaş edinmek çok önemli bir rol oynayacak.

LandBlox

LandBlox, bir çiftlik simülasyon oyunudur. Oyunda ekme, biçme ve araştırma gibi seçenekler bulunuyor. Aynı ekosistemdeki oyunlarda LandBlox’ta ekilecek tohumlar RogueBlox’taki savaşlardan kazanılacak. LandBlox’ta ekilen tohum meyve haline geldiğinde ActionBlox ve RogueBlox’ta sağlık kazanmak için kullanılabilecek. Meyveler istenilirse NFT olarak oyun pazarında satılabilecek.

Ekosistemin yeni üyesi RunBlox

Blok zinciri farklı şekillerde para kazanmak için yollar sunuyor. Oynadıkça kazan konseptinden sonra yeni trend ise hareket ettikçe kazan. OpenBlox, RunBlox projesiyle hareket ettikçe kazan alanına da giriş yaptı.

openblox runblox - OpenBlox İle Bloxverse'e Katılın ve Web3'ü Tanıyın

RunBlox insanları hareket ettikçe para kazanmalarını sağlayarak harekete geçmeleri için cesaretlendiriyor. Bu uygulama Genesis Sahipleri ve Bloxverse’e katılanlar için eşsiz bir fayda sağlıyor.

RunBlox, $ORBX ve $RUX ile ikili bir token modeli kullanır. ($OBX hala platform tokenı iken, işlem ücreti, paylaşım geliri vb. işlerde kullanılacak; $RUX, RunBlox için oyun içi token olacak)

OpenBlox Tokenları

OpenBlox platformu $OBX token kullanacakken oyunlarda $RUX, $RGL gibi tokenlar kullanılacak. Platformun $OBX tokenı yönetişime katılma, projenin geleceği hakkında oy kullanma hakkı, oyun içi hayvancılık (üreme) ve karakterleri güçlendirecek buff alma olanakları sağlayacak.

RunBlox’ta kullanılacak $RUX token oyundaki NFT’nin enerjisini doldurma, seviyesini yükseltme gibi işlemlerde kullanılacak. RogueBlox’ta kullanılacak olan $RGL token ise oyun içi ekonomide ve üreme işlem ücretleri için kullanılacak.

OpenBlox Genesis Blox NFT’leri OpenSea ve OpenBlox marketi üzerinde 0.3 ETH taban fiyatı ile satışa çıktı. RunBlox NFT’leri ise sadece Genesis Blox NFT’si sahiplerine airdrop olarak dağıtıldı.

Daha fazla Metaverse haberleri için: Metaverse Haberleri

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar