Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $62390.8
-3.64%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3057.45
-3.24%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $34.02
-8.92%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $533.7
-5.10%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

NFT

OpenSea’deki NFT Projeleri Yükselmeye Devam Ediyor

Yeni koleksiyonlar ile OpenSea tekrar yükselişe geçti.

Clock
Paylaş
OpenSea’deki NFT Projeleri Yükselmeye Devam Ediyor

OpenSea platformunun satış hacimleri, 2022 Mart ayının son haftasında 20 milyar dolara ulaşmıştı. Ancak bu rakam Nisan ortasında 17.6 milyar dolara kadar düştü.

728×90 muhabbit - OpenSea'deki NFT Projeleri Yükselmeye Devam Ediyor300x250 muhabbit - OpenSea'deki NFT Projeleri Yükselmeye Devam Ediyor

Platform için işler kötüye giderken 16 Nisan 2022 tarihinde Moonbirds NFT serisi piyasaya çıktı ve piyasaya 280 milyon dolarlık bir likidite sağladı. Bunun üzerine birde Yuga Labs’ın Otherside arazi airdropu dedikodusu da eklenince NFT’lerin toplam satış hacminde istikrarlı bir yükseliş eğrisi oluştu.

Son yedi günde NFT sektörünün toplam piyasa değeri %3’ün üzerinde artarak yaklaşık 18,6 milyar dolara, toplam hacmi ise yaklaşık %37 artarak 1,65 milyar dolara ulaştı.

Mutant Ape Yacht Club (MAYC) serisi, son 7 gündeki toplam satış hacmi %200’lük bir artış sağlayarak piyasaya likidite sağlamaya başladı. Piyasada NFT alıcısı ve sahibi sayısı arttıkça da projeler ve yatırımcılar yeni ekosistemler kurmak istiyor.

Bir başka NFT haberi ise RTFKT stüdyosunun CloneX’i, bir sonraki gelişim aşamasının ekosistem inşasına odaklanacağını vurguluyor. CloneX’in fiyatı, 18 ETH (53.073 $) civarında sabitlenmiş durumdaydı. Ancak CloneX sahiplerine gizemli MNLTH NFT hediye edilmesiyle, MNLTH’in fiyatı 11 ETH’a kadar yükseldi.

NFT dagilimi 1200x535 - OpenSea'deki NFT Projeleri Yükselmeye Devam Ediyor

OpenSea’deki MNLTH Gizemli Kutularının İçeriği Belli Oldu

MNLTH NFT’lerin içeriği bilinmiyordu. Ancak geçtiğimiz hafta kutunun içerisinde; Nike’ın özelleştirilebilir özelliklere sahip ilk CryptoKicks NFT’si, gelecekteki yeniden oluşturma etkinlikleri için bir DNA şişesi ve bir MNLTH2 olduğu ortaya çıktı.

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

Satın alınan MNLTH NFT değerleri şu anda 26.000 dolar civarında. Ayrıca bir Murakami RTFKT Skin Vial yakın zamanda 72 ETH’a (212.976 dolar) satıldı.

Kevin Rose tarafından yaratılan PROOF Collective, Moonbirds NFT‘yi başlatan yalnızca üyelere özel bir projedir. Birçok kişi bir haftadan daha kısa bir sürede Moonbirds’ün 354 milyon dolarlık hacme ulaşmasıyla şok oldu. Moonbirds kısa sürede koleksiyon dağılımına göre en iyi NFT serileri arasına girdi.

Moonbirds’ün taban fiyatı ikincil pazara girmesiyle %390 artarak 33.5 ETH’u buldu.

Moonbirds 1194x600 - OpenSea'deki NFT Projeleri Yükselmeye Devam Ediyor

Metaverse haberleri için: Metaverse Haberleri

NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar