Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64248.41
-0.87%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3506
-0.28%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $27.45
-0.69%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $584.2
-0.53%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

OpenSwap, Tidal Platformu Aracılığıyla Sigorta Fonu Başlatıyor!

Platform, protokolün güvenliğini sağlamak için Tidal Finance aracılığıyla 1 milyon dolar değerinde teminat satın alıyor. 

Clock
Paylaş
OpenSwap, Tidal Platformu Aracılığıyla Sigorta Fonu Başlatıyor!

OpenSwap, protokolün güvenliğini sağlamak için Tidal Finance aracılığıyla 1 milyon ABD doları değerinde teminat satın alıyor. 

728×90 muhabbit - OpenSwap, Tidal Platformu Aracılığıyla Sigorta Fonu Başlatıyor!300x250 muhabbit - OpenSwap, Tidal Platformu Aracılığıyla Sigorta Fonu Başlatıyor!

Bilindiği üzere OpenSwap; zincir içi fiyatlandırma, çok zincirli arbitraj ve ticareti sunan bir DEX’tir. Yeni anlaşma ile OpenSwap ekibi, kullanıcılarının fonuna ek bir güvenlik katmanı eklemiş olacak.

Mevcut kapsam planı, yakın zamanda başlatılan “Liquidity Queues” dahil olmak üzere BSC ağında dağıtılan OpenSwap‘ın akıllı sözleşme güvenlik açıklarını kapsayacak. Bunun yanında OpenSwap kullanıcıları, varlık kaybına neden olan kötü amaçlı saldırılar ve ekonomik açıklardan yararlanmalar gibi olaylar için geçerli bir hak talebinde bulunmaya hak kazanacak. Burada geçerli herhangi bir ödeme tutarı, OpenSwap kullanıcılarının kaybını telafi etmek için doğrudan OpenSwap ekibine ödenecek. 

Son olarak, oluşturulacak olan bu karşılıklı teminat havuzunda OpenSwap’e sahip olarak, Tidal platformundaki rezerv sağlayıcılar, özellikle iki yoldan kazanç elde edebilecek:

  1. Doğrudan OpenSwap’in teminat planından teminat primi kazanma
  2. Yeni, “Cover Mining Programı” aracılığıyla TIDAL token ödülleri.

Tidal Finance Hakkında

Tidal Finance, şirketlerle doğrudan çalışan ilk çok zincirli esnek sigorta platformu ve Polygon’da piyasaya sürülen ilk sigorta çözümü olarak bilinmektedir. Platformun sahip olduğu esnek sigorta modeli, şirketlerin gelişen yatırım stratejilerine dayalı olarak primlerini haftalık olarak ayarlamasına olanak tanımaktadır. Tidal Finance aynı zamanda teminat sağlayıcılar ve alıcılar için işlem ücreti olmadan hizmet sunan ilk DeFi sigorta sağlayıcısıdır.

İlginizi çekebilir: DeFi Nedir?

OpenSwap Hakkında

IJS Technologies tarafından geliştirilen OpenSwap; sürekli likidite arayan yatırımcılar için zincirler arası, merkezi olmayan bir likidite güçlendirici olarak kendini tanımlıyor. OpenSwap, sıfır slipaj ve çok zincirli arbitraj fırsatlarında zincir üzerinde takas sağlayan dünyanın ilk DEX’idir. Yatırımcılar, işlem ücretleri kazanırken kontrollere ve güvenlik önlemlerine erişmek için güvenilir, oracle tabanlı fiyatlandırma ve likidite sağlayıcılarından yararlanabiliyorlar. 

Web sitesi: https://www.openswap.xyz

Telegram: https://t.me/openswapdex

Twitter: https://twitter.com/openswapdex

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar