Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66154.7
0.91%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3558.14
4.39%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30.12
2.45%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $606.7
1.68%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Opera Yeni Entegrasyon Kuracağı Ağı Duyurdu!

Opera’nın yeni ortağı belli oldu!

Clock
Paylaş
Opera Yeni Entegrasyon Kuracağı Ağı Duyurdu!

Web 3.0 için destek sunan ve dahili bir kripto para cüzdanına destek veren internet tarayıcısı Opera, yakında Polygon ağı ile entegrasyon kuracaklarını açıkladı.

2022’nin ilk çeyreğinde yapılması planlanan ortaklık, Polygon ekosistemini Opera’nın 80 milyonluk kullanıcı kitlesine sunacak. Bildiğiniz gibi Polygon, düşük işlem ücretleri ve hızlı işlem süreleri sunan bir Ethereum Layer 2 çözümüdür.

728×90 muhabbit - Opera Yeni Entegrasyon Kuracağı Ağı Duyurdu!300x250 muhabbit - Opera Yeni Entegrasyon Kuracağı Ağı Duyurdu!

Bu ortaklık sayesinde Opera kullanıcıları; Sushiswap, Curve, Aave gibi Polygon üzerinde yer alan uygulamalara erişebilecek. Bunun yanında bu kullanıcılar Decentraland, Opensea ve Sandbox gibi platformlara da erişebilecek.

Opera Mobile’ın Başkan Yardımcısı Jorgen Arnese, konu hakkında şu açıklamaları yaptı:

Bu entegrasyon, kripto para yatırımcılarının karşılaştığı pahalı işlem ücretleri ve yavaş işlem hızları için yardımcı olacaktır.

Opera’nın büyüme alanındaki Başkan Yardımcısı Arjun Kalsy ise entegrasyon için şu açıklamalarda bulundu:

Bu hareketimizle, aktif Opera kullanıcıları, Polygon’un dApp ekosistemini ve Web 3.0 teknolojisini deneyimleyebilecek.

Opera Çalışmalarını Hızlandırıyor

Geçtiğimiz günlerde Solana ile entegrasyon sağlayacağını duyuran şirket, şimdi de Polygon ağı ile ortaklığını açıkladı. Sizce Opera’nın sıradaki ortaklığı hangi şirketle olacak?

Bildiğiniz gibi Ethereum ağının yavaş çalışması, proje geliştiricilerini Polygon gibi Ethereum ölçeklendirme çözümlerini geliştirmeye itti. Ethereum ağının popüler bir halde olması, ağın işlem ücretlerini ve hızını kötü anlamda etkiliyor.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar