Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66512
3.83%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3488.41
2.56%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.18
4.99%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $591.7
3.70%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Optimism, Üçüncü Airdrop Dağıtımlarına Başladı!

Bir Ethereum Layer 2 ağı olan Optimism’den üçüncü airdrop geldi. Ödülleri kimler kazandı ve toplam ödül ne kadar? İnceleyelim.

Clock
Paylaş
Optimism, Üçüncü Airdrop Dağıtımlarına Başladı!

Ethereum blok zincirinde bir Layer 2 çözümü olan Optimism, üçüncü airdrop ödüllerinin başarılı bir şekilde dağıtıldığını duyurdu.

‘Airdrop #3’ olarak adlandırılan bu airdrop’ta; 31.870 adrese, 26 milyon doların üzerinde değere sahip, toplam 19.411.313 adet OP token dağıtıldı.

728×90 muhabbit - Optimism, Üçüncü Airdrop Dağıtımlarına Başladı!300x250 muhabbit - Optimism, Üçüncü Airdrop Dağıtımlarına Başladı!

26 Milyon Dolarlık Airdrop

Optimism, 18 Eylül 2023 tarihinde son airdrop ile ilgili X üzerinden bir duyuru yaptı.

Airdrop’ta en büyük kazananlar; özellikle 2023 yılının 20 Ocak ve 20 Temmuz tarihleri ​​arasında OP tokenlarını oy vermek için kullananlar oldu. Yönetişimde aktif katılımı teşvik etmek için Optimism, oy verenlere 2 kat bonus verdi.

Kullanıcılarının güvenliğini sağlamak için Optimism, Airdrop #3 için herhangi bir talep sayfası olmadığını ve tüm dağıtımların 18 Eylül saat 21:10’da otomatik olarak başladığını açıkladı.

Kullanıcıların saldırıya uğramamak için Airdrop #3 dağıttığını iddia eden siteleri görmezden gelmeleri gerekiyor.

Optimism’in Önceki ve Gelecekteki Airdrop’ları

Airdrop #3, Optimism tarafından gerçekleştirilen bir dizi token dağıtımının üçüncüsünü işaret ediyor. İkinci airdrop’ta Optimism ekibi tarafından; gaz masrafı olarak 6,10 dolardan fazla harcayan kullanıcılara toplamda 11,7 milyon OP token dağıtılmıştı. İlk airdrop’ta ise kullanıcılara 200 milyonun üzerinde OP token dağıtılmıştı.

Bu airdrop ödüllerini kaçıranlar için Optimism, yenilerinin geleceğini ve toplam arzın %19’unun bu airdrop’lara ayrıldığını topluluğu ile paylaştı. Bu hamle ile Optimism, yönetişime aktif katılımı teşvik etmek istiyor.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa Haberleri için: Borsa Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar