Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $60502.42
6.14%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3282
1.35%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.29
-1.85%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $407.8
3.37%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Oscar’lı Oyuncu OneCoin Filminde Yer Alacak!

Titanic ile tüm dünyaya adını duyuran Kate Winslet, kripto para dünyasında da adını duyuracak bir filmde rol alacak!

Clock
Paylaş
Oscar’lı Oyuncu OneCoin Filminde Yer Alacak!

Titanic filmiyle seyirci kitlesini dünya çapına taşıyan, Oscar ve Akademi ödüllerinin sahibi usta oyuncu Kate Winslet, milyarlarca euroluk vurgunuyla kripto para dünyasını birbirine katan, OneCoin olayının beyaz sahneye aktarılmasına katkıda bulunacak.

Binance BannerBinance Banner

Geçtiğimiz yıllarda kripto para dünyasında önemli bir yer kaplayan, kendine Kripto Kraliçe lakabını takan Ruja Ignatova, Bitcoin’e rakip olabilecek ve hatta sonunu getirecek bir kripto para birimi geliştirdiğini iddia etmiş ve fon toplamıştı. Milyarlarca euro toplayan Kraliçe bir gün ortadan kaybolarak Blockchain’siz kripto para birimi OneCoin yatırımcılarını şoka uğratmıştı.

Dönemin en ses getiren olaylarından olan OneCoin olayı, etkilenen yatırımcılarının elinden çıkma bir senaryoyla perde alacak. Fake! adı verilen filmin başrolünü ise Titanic filmi ile adını milyarlara duyuran Kate Winslet üstlenecek. Winslet’in filmde OneCoin’in kurucusu Dr. Ruja Ignatova’yı canlandırması bekleniyor. Ancak senaristlerden biri olan Jen McAdam’ı da canlandırabilir. Çünkü şu an için senaryo hakkında veyahut Jen McAdam ve Douglas Thompson’ın çıkacak olan kitapları hakkında hiçbir bilgi verilmedi.

Jen McAdam bir arkadaşından duyduğu OneCoin’e yatırım yapıp zararlı çıkanlardan sadece biri. Kendi ve ailesi adına yatırdığı binlerce euronun ardından Blockchain’i olmayan bir “sahte kripto para” ağına düştüğünü öğrenen McAdam, OneCoin olayının ardından etkilenen yatırımcılara bir destek grubu bile kurmuştu. Yani hikâyede faal olarak yer alan McAdam, filmin odağında da yer alabilir.

Dr Ruja Ignatova hâlâ kayıp ancak kardeşi Konstantin Ignatova 2019 yılı Mart ayında yakalanarak gözaltına alındı. Gözaltına alındığı günden beri çeşitli itiraflarda bulunan Konstantin Ignatova, en son OneCoin olayından elde edilen kara paraları aklamak için at yarışı şebekesinin bulunduğunu mahkemeye anlatmıştı.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar