Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66334.84
-0.29%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3204.97
0.29%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.34
-2.59%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $607.8
1.60%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Oyna ve Kazan Oyunu, Avalanche Ekosisteminin Ağırlıklı Olduğu Finansman Turunda 2.1 Milyon Dolar Fon Topladı!

TimeShuffle’ın Shima Capital ve Avalanche ekosisteminin ağırlıklı olduğu finansman turunda, MC Ventures da yer alıyordu.

Clock
Paylaş
Oyna ve Kazan Oyunu, Avalanche Ekosisteminin Ağırlıklı Olduğu Finansman Turunda 2.1 Milyon Dolar Fon Topladı!

Tüm dünyada “play to earn” modeline sahip blok zinciri tabanlı oyunlar ilgi görmeye devam ederken yeni bir “play and earn” oyunu tohum finansman turunu tamamladığını duyurdu. “Play to earn” (oyna kazan) modelini “play and earn” (oyna ve kazan) modeliyle birleştirmeyi amaçlayan TimeShuffle, tohum finansman turunda 2,1 milyon dolarlık fon topladığını kamuoyuna duyurdu.

Shima Capital ve Avalanche ekosisteminin ağırlıklı olduğu finansman turunda, Blizzard Fund, NEXO, AscendEx, Colony, GBV Capital gibi yatırımcıların yanı sıra MC Ventures da yer alıyordu.

728×90 muhabbit - Oyna ve Kazan Oyunu, Avalanche Ekosisteminin Ağırlıklı Olduğu Finansman Turunda 2.1 Milyon Dolar Fon Topladı!300x250 muhabbit - Oyna ve Kazan Oyunu, Avalanche Ekosisteminin Ağırlıklı Olduğu Finansman Turunda 2.1 Milyon Dolar Fon Topladı!
timeshuffle yatirimcilar muhabb 1067x600 - Oyna ve Kazan Oyunu, Avalanche Ekosisteminin Ağırlıklı Olduğu Finansman Turunda 2.1 Milyon Dolar Fon Topladı!
TimeShuffle yatırımcıları

TimeShuffle Baş Ürün Sorumlusu Tihomir Tomov, finansman turunun ardından konuştu.

“Oyuncular tarafından, oyuncular için, ücretsiz oynamanın her zaman mevcut olacağı ve sorunsuz bir cüzdan ekleyerek, uzun vadeli aktif oyuncuların sınırsız savaşlarla kazanmasını garanti edebileceğimiz bir oyun yaratmak istedik.”

Time Shuffle Nedir?

TimeShuffle, oyun içindeki sanal öğelere bağlı NFT’ler ve tokenlar sunarak, kripto parayı ve kripto paradan kazanç sağlamayı amaç değil, oyunun bir parçası haline getirmeyi amaçlıyor. “Play to earn/oyna kazan” modelini “play and earn/oyna ve kazan” modeline dönüştürmeyi amaçlayan TimeShuffle ekibi, şu zamana dek dünya çapında milyonlarca kişinin oynadığı çeşitli oyunun mutfağında yer almış insanlardan oluşuyor.

Her oyuncu, oynaması ücretsiz bir kahramanla oyuna başlayarak takımlarını kuruyor. Bununla birlikte oyun, full time trader olmaya gerek duymadan blok zinciri oyununun tüm potansiyelini ortaya çıkaran, zamanla çarpıtılmış savaşlara götürme fırsatına sahip.

TimeShuffle’da oyuncular, Avalanche ekosistemi aracılığıyla NFT öğelerinin kilidini açarak ilerleme ve kazanç sağlayabiliyor. Bu oldukça çekici oyun ekosisteminin ekonomisi iki token ile sağlanıyor. Bunlardan biri yönetişim tokenı olan $TIMS, diğeri de oyun içi ekonomi tokenı $GOLD olmakta.

TimeShuffle ilk Genesis Club NFT satışlarını 2022 yılı Haziran ayında yapmayı planlıyor bununla birlikte alfa oyun sürümünün 2022 yılının 3. çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar