Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63586.3
2.95%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3484.8
1.68%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $43.01
-1.92%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $416
1.41%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BORSA

Pangolin, 2022 Yılı İkinci Çeyrek Yol Haritasını Açıkladı! Airdrop Geliyor!

Borsa, çok zincirli dönem için altyapı uygulamalarının hayata geçirileceğini belirtiyor.

Clock
Paylaş
Pangolin, 2022 Yılı İkinci Çeyrek Yol Haritasını Açıkladı! Airdrop Geliyor!

Merkeziyetsiz kripto para borsası Pangolin, yakın zaman önce yaptığı bir açıklama ile 2022 yılı ikinci çeyrek yol haritasını duyurdu.

Binance BannerBinance Banner

Yaılan açıklamada atılacak ilk adımın web sitesi üzerinde olacağı belirtiliyor. Bilindiği üzere borsa, birinci çeyrekte yeni ara yüzünü Beta olarak tanıtmıştı. Şimdi ise güncellenen hali ile “V2″nin temel ara yüz olarak kullanıcılara hizmet vereceği belirtildi. Özetle, kullanıcılar siteye girdiklerinde doğrudan V2 ile karşılaşacak.

pangolin yol haritası

İlginizi çekebilir: Pangolin Nedir?

Topluluk Adımları

Platform açılamasında, topluluğun en önemli motivasyon kaynakları olduğunu dile getiriyor. Özellikle PNG sahiplerine sundukları hizmetlerde geliştirmeye gideceklerini belirten Pangolin, sosyal medya araçlarını daha etkin kullanmaya başlayacaklarını söyledi. Bu kapsamda da mevcut ve yeni topluluk üyelerine daha iyi hizmet sunmak için kampanyalar düzenleneceği belirtiliyor.

Airdroplar

Kullanıcıları bir de güzel haber bekliyor. Borsa, kullanıcılarına teşekkür mahiyetinde her yeni zincirde tokenlar gönderecek. Yalnız bu tokenlar PNG sahiplerine, pay sahiplerine ve PNG-AVAX likidite sağlayıcılarına dağıtılacak.

Sunshine and Rainbows (SAR)

Sunshine and Rainbows (SAR), Pangolin’de organizasyon içinde geliştirilen yeni bir stake algoritması olarak geçiyor. Bu yeni stake modelinde kullanıcıların kontrat ile geçirdiği süre dikkate alınacak. Bu kapsamda platform üzerinde uzun süredir stake eden kullanıcı ile birkaç gündür stake eden kişinin APR açısından farklı hizmet alacağı belirtiliyor. Hem de bu özelliğin sadece PNG stake’leriyle değil PNG’nin yer aldığı her işlemde geçerli olacağı belirtiliyor.

Yeni Zincirler ve Cüzdan Entegrasyonları

2022 yılının ilk çeyreğinde çok zincirli hale gelmek üzere alınan hibeler ile birlikte, ikinci çeyrekte DEX’in yalnızca NEAR ile değil aynı zamanda yeni zincirlerin de keşfedileceği belirtiliyor. Ayrıca birden fazla zincir üzerinde işlem yapmak için UST’yi araç olarak kullanarak Pangolin üzerinde sorunsuz köprüler kurulabilecek.

Platform şu an için xDEFI, NEAR wallet gibi cüzdan uygulamaları ile entegrasyonlar üzerinde çalışıldığını belirtiyor. Bu entegrasyonların ise diğer zincirlerdeki girişimlerle uyumlu olarak zincirler arası nitelikler oluşturmaya yönelik olacağı söyleniyor.

Zapping ve Taşınma Özelliği

Yeni gelecek Zap özelliği ile tek seferde LP oluşturma işlemi daha da kolay hale gelecek. Yani tek taraflı ödüllerden çift ödüllü LP’lere hızlı geçiş için Zap kullanılacak. Bu da ek işlem ücreti ödemeden tek bir işlemle LP tokeni oluşturulabilecek.

Pangolin Hakkında

Pangolin Exchange, kullanıcılarına likidite ve ticaret anlamında sorunsuz bir deneyim yaşatmayı amaçlayan bir DEX’tir. Avalanche ağında çalışan merkeziyetsiz borsa, kullanıcılara verimli bir tecrübe sunmak adına çalışmalarına devam ediyor.

Web Sitesi: https://pangolin.exchange/

Twitter: https://twitter.com/pangolindex

Telegramhttps://t.me/pangolindexV2

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar