Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $61839.94
0.67%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2985.09
-0.58%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $33.57
-2.64%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $541.1
-1.15%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Pangolin, DeFi Kingdoms İle İş Birliği Sağladı!

Avalanche ağında hizmet veren bir DEX olan Pangolin, DeFi Kingdoms ile iş birliği yapıyor.

Clock
Paylaş
Pangolin, DeFi Kingdoms İle İş Birliği Sağladı!

Avalanche ağında hizmet veren bir merkeziyetsiz borsa olan Pangolin, NFT oyunu olarak bilinen, ayrıca likidite havuzu ve NFT platformu sağlayan DeFi Kingdoms ile iş birliği yapacaklarını duyurdu.

Pangolin’in kendi resmi Twitter sayfası üzerinden yapılan duyuruda şu ifadeler yer aldı:

728×90 muhabbit - Pangolin, DeFi Kingdoms İle İş Birliği Sağladı!300x250 muhabbit - Pangolin, DeFi Kingdoms İle İş Birliği Sağladı!

Oyun İçinden Erişim İmkanı!

Bu iş birliği ile birlikte Pangolin’in likidite ve limit order gibi özelliklerine oyun içinden erişim sağlanabilecek. Yeni ürün DaaS ise c zincirindeki veya alt ağdaki herhangi bir proje için kullanılabilecek. DaaS terimi, DEX as a Service olarak açılabilir. Bu, bir hizmet olarak DEX anlamına geliyor.

Pangolin Twitter sayfası üzerinden yaptığı duyuruda GameFi Olan kullanıcılarının sorularını cevaplamak için Pangolin Discord kanalına katılarak dex-as-a-service isimli kanaldan, sorular sorabileceklerini ifade etti.

Discord Kanalına Katılmak İçin: Pangolin Discord

GameFi Nedir?

GameFi - Pangolin, DeFi Kingdoms İle İş Birliği Sağladı!
GameFi

Son günlerde sık sık duymaya alıştığımız GameFi nedir?

Game ve Finance kelimelerinin birleşmesinden oluşmuş bu kavram, kullanıcıların oyun oynayarak kazanç elde edebilecekleri finansal mekanizmaların oyunlaştırılması olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kısaca anlatmak gerekirse; DeFi işlemlerinde var olan staking, yield farming gibi finansal işlemlerin ve NFT’lerin oyun sektörüne entegrasyonuyla oluşan bir kavramdır.

Pangolin Nedir?

pangolin avax - Pangolin, DeFi Kingdoms İle İş Birliği Sağladı!
pangolin avax

Avalanche ağı içerisindeki ilk ve en önemli merkeziyetsiz borsa olan Pangolin, Avalanche ağı üzerinde çalışan merkeziyetsiz bir borsa olarak bilinmektedir. Pangolin kullanıcıları Pangolin borsasının token’ı olan PNG’yi kullanarak Pangolin üzerinde işlemler gerçekleştirebilme imkânı bulmaktadır.

Bu içerik sponsorludur.

İlginizi çekebilir: Pangolin Nedir?

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar