Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69132
0.60%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3759.86
0.22%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.75
-1.59%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $602.9
0.10%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Pangolin Farm’ları 2022’de Optimize Ediliyor!

Yeni yılda Pangolin, ev temizliği yaptığını duyurdu!

Clock
Paylaş
Pangolin Farm’ları 2022’de Optimize Ediliyor!

Haberimizde sizlerle Pangolin Medium hesabında bugün (15.01.2022) yayımlanan makaleye dair bilgiler paylaşacağız. Pangolin yeni yılda, yatırımcılara daha cazip olacak şekilde farming platformunu yüksek hacimli çiftler için yeniden düzenleyeceğini açıkladı.

Pangolin’in farming platformunu düzenli bir şekilde optimize etmesi standart bir prosedür olsa da, tüm yatırım araçlarını baştan aşağıya yeniden düzenlemeyeli belirli bir süre geçmişti. Pangolin farm’larının diğer platformlar ile rekabetçi ve yatırımcılar için avantajlı olması için bu tip düzenlemelerin sık sık yapılması gerekiyor.

728×90 muhabbit - Pangolin Farm'ları 2022'de Optimize Ediliyor!300x250 muhabbit - Pangolin Farm'ları 2022'de Optimize Ediliyor!

İlginizi çekebilir: Pangolin Nedir? Nasıl Kullanılır?

Bu düzenlemeler, aynı zamanda Pangolin için de daha karlı bir model oluşturulmasını sağlıyor. Pangolin’in daha fazla gelir elde etmesi ise; doğrudan PNG’nin tek taraflı stake işlemlerindeki yıllık getiri oranlarını (APR) artırıyor.

Yeni farming uygulama ve seçimleri konusunda 7-24 çalışan yetenekli bir Pangolin ekibi bulunuyor. Pangolin ekibinin yanı sıra, platformun geliştirilebilmesi için blockchain data analizleri yapan bir firma ile uzun dönemli bir partnerlik yapılmış durumda. Pangolin ekibi ve partner firma, farming’in optimizasyonu için çalışmalarını sürdürüyor ve kritik noktalarda önemli kararlar alıyor.

Proje ekibi, Pangolin’e olan ilgi arttıkça ve platform büyüdükçe farming optimizasyonu için eskisinden daha iyi modeller kullanacaklarını ve eskiye kıyasla daha sık token çiftlerini hacimlerine göre değiştireceklerini vurguluyor.

Pangolin hakkında daha fazla haber için buraya bakabilirsiniz.

Pangolin Farming’in Değerlendirilmesi (2022-İlk Çeyrek)

Birçok farm, yıllık getiri oranları ne kadar yüksek olsa da yeterli likidite çekemiyor ve işlem ücretlerinden yeterli gelir elde edemiyor. Bu tip farm’lar, toplam hacmi sabit tutuyor ve PNG üzerinde satış baskısı yaratıyor. Yeni düzenlemeler ile bu çiftler iptal edilerek buradan elde edilecek gelirler daha faydalı alanlara çekilecek.

İlginizi çekebilir: DEX Nedir?

Çözüm olarak; LP ödüllerini likidite ve swap hacmi sağlamayan farm’lardan, likidite sağlayarak önemli gelir getiren farm’lara kaydırarak PNG stake eden yatırımcılara daha fazla gelir elde etme imkanları sağlanacak.

Bu düzenlemeler ile Pangolin’in piyasadaki rekabet gücü artacak ve PNG stake edenlere daha cazip teklifler sunulacak. Aynı zamanda böylelikle, Pangolin platformundaki hacim ve TVL (Total-Value-Locked, kilitlenen toplam varlıklar) miktarları da artmış olacak.

Pangolin’e Eklenecek Çiftler

Pangolin Farming Pairs 479x600 - Pangolin Farm'ları 2022'de Optimize Ediliyor!

Pangolin’den Çıkarılacak Çiftler

Pangolin Delist Pairs - Pangolin Farm'ları 2022'de Optimize Ediliyor!

Pangolin Hakkında

Pangolin Exchange, kullanıcılarına likidite ve ticaret anlamında sorunsuz bir deneyim yaşatmayı amaçlayan bir DEX’tir. Avalanche ağında çalışan merkeziyetsiz borsa, kullanıcılara verimli bir tecrübe sunmak adına çalışmalarına devam ediyor.

Bu içerik sponsorludur.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar