Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66805.62
-1.73%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3486.8
-1.28%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.29
-4.52%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $600.7
-1.75%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Pangolin NFT Projesi Ape In ile Ortaklık Kurdu!

Pangolin DEX, Ape In ile ortaklık anlaşması yaptığını duyurdu!

Clock
Paylaş
Pangolin NFT Projesi Ape In ile Ortaklık Kurdu!

Merkeziyetsiz finansa yeni bir yaklaşım sunan Ape In, Pangolin ile bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

Merkeziyetsiz finans için yeni bir yaklaşım hedefleyen bir proje olan Ape In, bir dizi mini oyunu içinde barındıran bir NFT projesi olarak öne çıkıyor.

Pangolin, NFT ve oyun projelerini çok değerli ve gelişen Avalanche DeFi alanının ayrılmaz bir parçası olarak nitelendirdiğini belirtiyor.

728×90 muhabbit - Pangolin NFT Projesi Ape In ile Ortaklık Kurdu!300x250 muhabbit - Pangolin NFT Projesi Ape In ile Ortaklık Kurdu!

Ape In, oyunlar, NFT’ler ve verimli bir NFT platformuyla çeşitli tüketici gruplarına hitap etmeye çalışıyor. Pangolin, yeni ve mevcut DeFi kullanıcılarına ilgi çekici deneyimler kazandırabilmek adına çok heyecanlı olduğunu ve Ape In ile yakın temasta bulunacağını da sözlerine ekliyor.

İlginizi çekebilir: Pangolin Nedir? Nasıl Kullanılır?

Bununla beraber merkeziyetsiz finans platformu (DEX), APEIN tokenı desteklemek adına, platforma AVAX-APEIN paritesi için LP desteği ekledi.

Ape In ekibinden Craig Russo, konu hakkında şunları söyledi:

DeFi tarafından yönlendirilen ilk NFT veri tabanını oluştururken, amacımız kullanıcıların güvenilir ve yenilikçi ticaret platformlarına kolayca erişmesini sağlamaktı. Avalanche ağında yer almak ve Pangolin’le ortaklık kurmak için sabırsızlanıyoruz.

Bu arada Ape In, bu ortaklığı kutlamak adına sınırlı sayıda bir NFT tasarladı. Pangolin Ape In isimli NFT, yakın bir zamanda Ape In’in plattformunda satışa sunulacak.

Pangolin Nedir?

Pangolin Exchange, kullanıcılarına likidite ve ticaret anlamında sorunsuz bir deneyim yaşatmayı amaçlayan bir DEX’tir. Avalanche ağında çalışan merkeziyetsiz borsa, kullanıcılara verimli bir tecrübe sunmak adına çalışmalarına devam ediyor.

Web Sitesi: https://pangolin.exchange/

Twitter: https://twitter.com/pangolindex

Telegram: https://t.me/pangolindexV2

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar