Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69913.87
0.32%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3782.32
3.58%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $41.1
4.37%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $615.6
4.36%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

Pangolin, Stablecoin ile Yapılan Farmlara Ödül Olarak AVAX, LUNA ve PNG Veriyor!

Pangolin, $UST Superfarmları ile ödül olarak; AVAX, LUNA ve PNG veriyor.

Clock
Paylaş
Pangolin, Stablecoin ile Yapılan Farmlara Ödül Olarak AVAX, LUNA ve PNG Veriyor!

Avalanche blok zinciri üzerinde merkeziyetsiz bir borsa (DEX) olan Pangolin, Avalanche Rush programına tekrar katıldı.

Avalanche Rush programına katılan Pangolin, 2 milyon ABD Doları değerinde AVAX kullanacak. Pangolin üzerinden UST-AVAX ve UST-USDC Super Farmlarına ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz 2 havuzdan birine katılarak pasif getiri elde edebilirsiniz.

728×90 muhabbit - Pangolin, Stablecoin ile Yapılan Farmlara Ödül Olarak AVAX, LUNA ve PNG Veriyor!300x250 muhabbit - Pangolin, Stablecoin ile Yapılan Farmlara Ödül Olarak AVAX, LUNA ve PNG Veriyor!
Ekran Resmi 2022 02 04 15.43.27 900x600 - Pangolin, Stablecoin ile Yapılan Farmlara Ödül Olarak AVAX, LUNA ve PNG Veriyor!
Pangolin Stablecoin Havuzları

Kullanıcılar UST ve USDC tokenlarıyla havuza likidite sağlayarak AVAX, LUNA ve PNG kazanabilir.

Pangolin, Terra blok zincirinin merkeziyetsiz ve algoritmik stablecoini TerraUSD’yi (UST) Avalanche ekosistemine getirdi. UST, birçok blok zincirinin kullandığı bir stablecoin olarak biliniyor.

Pangolin’in CEO’su Justin Trolip açılan yeni farm havuzları için şunları söyledi:

Yeniden Avalanche Rush programına dahil olmaktan çok mutluyuz. Pangolin, derin likidite, hızlı işlemler ve gelişmiş araçlarıyla kullanıcılarına en iyi DEX deneyimini sağlamaya çalışıyor. Avalanche Rush’ın desteğiyle Pangolin, yakın zamanda piyasaya sürülen Super Farmlar gibi yeni ürünleri kullanarak Avalanche ekosisteminin büyümesini sağlamaya çalışacak.

Pangolin Nedir?

Pangolin, Avalanche blok zinciri üzerinde çalışan, kullanıcılarına düşük işlem ücretleriyle işlem yapmasını sağlayan merkeziyetsiz bir borsa olarak tanımlanabilir. Kullanıcılar Pangolin üzerinde sadece swap işlemi yapmak zorunda değil. Kullanıcılar, Pangolin üzerinden farm ve stake havuzlarına katılarak pasif getiri elde edebilir.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar