Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66497.63
-5.95%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3207.48
-9.00%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.15
-18.03%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $577.2
-6.02%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Pangolin TaleCraft ile Ortaklık Anlaşması İmzaladığını Duyurdu!

Pangolin ve TaleCraft ortaklık kurdu.

Clock
Paylaş
Pangolin TaleCraft ile Ortaklık Anlaşması İmzaladığını Duyurdu!

Pangolin geçtiğimiz gün (30.08.2021) yayımladığı Medium gönderisinde, Avalanche ağında geliştirilen bir NFT Metaverse projesi olan TaleCraft ile ortaklık yaptığını duyurdu.

728×90 muhabbit - Pangolin TaleCraft ile Ortaklık Anlaşması İmzaladığını Duyurdu!300x250 muhabbit - Pangolin TaleCraft ile Ortaklık Anlaşması İmzaladığını Duyurdu!

Kısaca bahsetmek gerekirse TaleCraft, farklı türden elementler ile geliştirebileceğiniz NFT’leri içeren bir kart oyunu olarak öne çıkıyor.

Bu arada TaleCraft çoğu blockchain projesi gibi kendi kripto parasını da piyasaya sürmeye hazırlanıyor. $CRAFT kısaltması ile anılacak olan token, oyun içi satın alımlar için kullanılabilecek.

Bununla beraber TaleCraft’ta 4 farklı element haftalık olarak satılan Alchemist Chest‘lerin içinden çıkıyor. Sınırlı arza sahip olan bu ögeler, kendi içinde deflasyonist bir yaklaşım sergiliyor.

Ayrıca TaleCraft, yerel tokenına likidite sağlamak adına Pangolin ile çalışacağını duyurdu. Yani proje için Pangolin DEX üzerinde yeni bir işlem çifti başlatılacak.

İlginizi çekebilir: Decentralized Exchange (DEX) Nedir?

Pangolin hakkında daha fazla bilgi almak ve nasıl kullanıldığını öğrenmek isterseniz, sizi rehber yazımıza davet ediyoruz.

Bir TaleCraft yetkilisi, konu hakkında şu açıklamaları yaptı:

TaleCraft, Pangolin ile ortaklık kurmaktan çok mutlu. Avalanche ağı üzerindeki en büyük DEX’lerden biri olan Pangolin, topluluğumuza ve TaleCraft’a katkı sağlayacaktır.

TaleCraft Nedir?

TaleCraft, Avalanche ağında geliştirilen bir NFT projesidir. TaleCraft oyuncuların tokenlerle elde edilen NFT’lerle oyunu oynamasına ve geliştirebileceği ögelerle daha üst seviyelere çıkmasına fırsat tanır.

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar