Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $59440.03
2.78%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3172.78
1.66%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.9
-0.04%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $533.8
0.00%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Pangolin, Yeni Stake Özelliği İle PNG Ödüllerini Artırıyor!

Yeni gelişme ile birlikte, PNG stake eden kullanıcılar protokol gelir paylaşımı yoluyla PNG ödülleri kazanmaya başlayacak.

Clock
Paylaş
Pangolin, Yeni Stake Özelliği İle PNG Ödüllerini Artırıyor!

Merkeziyetsiz kripto para borsası Pangolin, yakın zaman önce yaptığı bir açıklama ile yeni staking özelliğini duyurdu.

Yapılan açıklamada, yeni değişiklik kapsamında, var olan Avalanche Rush programındaki mevcut stake uygulamasının, Pangolin’in kendi staking uygulamasıyla değiştirileceği bildirildi.

728×90 muhabbit - Pangolin, Yeni Stake Özelliği İle PNG Ödüllerini Artırıyor!300x250 muhabbit - Pangolin, Yeni Stake Özelliği İle PNG Ödüllerini Artırıyor!

Yeni staking programı ile birlikte PNG stake eden kullanıcılar protokol gelir paylaşımı yoluyla PNG ödülleri kazanmaya başlayacak; bu geri satın alma yöntemi kullanılacak ve bu iki haftada bir gerçekleştirilecek.

Yeni Ödül Programı

Yeni stake uygulaması anlık olarak dağıtılacak. Pangolin’in çoklu imzası, ilk geri alımı gerçekleştirerek yeni stake sözleşmesine yatırılacak. Bu arada stake işlemi yapan kullanıcılar eski stake sözleşmesinde bulunan PNG’lerini yeni stake sözleşmesine yatırabilecekler.  

Yeni sözleşme ödüllerinin şu an için aktif olduğunu belirten platform, sosyal medya kanallarından anlık bildirimlerin yapılacağını belirtti.

Yapılan bu yeni değişiklik ile birlikte kullanıcılar PNG staking ödüllerini dış kaynaklara bağlı olmadan kendi kendine sürdürülebilir bir ödül sistemine dönüştürebilecekler. Mevcut bu durumun ise piyasada daha fazla satın alma baskısı oluşturarak PNG tokenını olumlu yönde etkileyeceği belirtiliyor.

Pangolin Hakkında

Pangolin Exchange, kullanıcılarına likidite ve ticaret anlamında sorunsuz bir deneyim yaşatmayı amaçlayan bir DEX’tir. Avalanche ağında çalışan merkeziyetsiz borsa, kullanıcılara verimli bir tecrübe sunmak adına çalışmalarına devam ediyor.

Web Sitesi: https://pangolin.exchange/

Twitter: https://twitter.com/pangolindex

Telegram: https://t.me/pangolindexV2

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar