Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66343.1
-6.13%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3193.22
-9.49%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.96
-18.45%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $573.7
-6.72%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Pangolin, Yeni Token Ekonomisi ve Emisyonları İçin Oylama Başlatıyor!

Yapılan açıklamada, oylama sonucuna göre, %57 oranında token yakımı gerçekleştirileceği belirtildi.

Clock
Paylaş
Pangolin, Yeni Token Ekonomisi ve Emisyonları İçin Oylama Başlatıyor!

Merkezsiz platform Pangolin DEX, platformun yerel tokenı olan ve toplam arzı 538 milyon olan PNG için yeni bir gelişme duyurdu.

Platform, 28 yıllık bir emisyon planı olan PNG için token yakımı ve yeni emisyon planı için bir oylama başlatmayı hedefliyor. Yapılan açıklamada, oylama sonucuna göre, yönetişim forumunda paylaşılan bilgiler dahilinde %57 oranında token yakımı gerçekleştirileceği belirtildi.

728×90 muhabbit - Pangolin, Yeni Token Ekonomisi ve Emisyonları İçin Oylama Başlatıyor!300x250 muhabbit - Pangolin, Yeni Token Ekonomisi ve Emisyonları İçin Oylama Başlatıyor!

Böylece yeni token yakımı ile birlikte PNG daha deflasyonist bir yapıya sahip olacak. Burada önemli olan nokta ise eğer yıllara yayılması planlanan yakım işlemi gerçekleşirse, bu işlem, tarihin en büyük token yakımı olarak kayıtlara geçmiş olacak.

İlginizi çekebilir: Decentralized Exchange (DEX) Nedir?

Pangolin DEX üzerinde Single Staking Hizmeti

Platform tarafından duyurulan yeni gelişmenin yanında, Pangolin DEX üzerinde Single Staking fırsatları da devam etmekte. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz aylarda Pangolin yeni Single-staking özelliğini entegre ettiğini duyurmuştu.

Bu entegrasyon ile birlikte Pangolin’de PNG stake edenler, Avalanche Rush ile verilen 2 milyon dolar değerinde AVAX ödülünü kazanmaya başladı. Platformun bu hizmetinden faydalanmak isteyen kullanıcılar şuan hala single-staking yaparak $AVAX kazanabilme imkanına sahip olabilecek.

Pangolin’de Staking Nasıl Yapılır?

Pangolin üzerinde staking yapmak isteyen kullanıcılar, aşağıda yer alan bağlantıdan, bu işlemi nasıl yapacaklarının detaylarına ulaşabilirler.

Platformda yer alan Single Staking alanında yeni tokenlar ekleyen Pangolin, halihazırda, PNG stake ederek; AVAX, APEIN, OOE ve ORBS tokenlarını kazanabilme imkanı sunmaya devam ediyor. Hatta buna ek olarak, Pangolin’de yapılan iş birlikleri ve sponsorluk anlaşmaları neticesinde farklı tokenlar kazanabilme imkanı da bulunmaktadır.

Pangolin Hakkında

Pangolin Exchange, kullanıcılarına likidite ve ticaret anlamında sorunsuz bir deneyim yaşatmayı amaçlayan bir DEX’tir. Avalanche ağında çalışan merkeziyetsiz borsa, kullanıcılara verimli bir tecrübe sunmak adına çalışmalarına devam ediyor.

Web Sitesi: https://pangolin.exchange/

Twitter: https://twitter.com/pangolindex

Telegram: https://t.me/pangolindexV2

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar