Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66813.18
-1.66%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3488.81
-1.40%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.33
-4.54%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $601.5
-1.47%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Pangolin’de Limit Emirleri İle Alım Satım Dönemi Başladı!

Pangolin V2 ile birlikte, platform üzerinde, limit emirleri ile işlem yapılabilecek.  

Clock
Paylaş
Pangolin’de Limit Emirleri İle Alım Satım Dönemi Başladı!

Merkeziyetsiz borsa Pangolin, yenilenen yüzü ile birlikte platforma farklı özellikler eklemeye devam ediyor. Bu kapsamda Pangolin V2 ile birlikte, platform üzerinde, limit emirleri ile ticaret işlemleri yapılabilecek.  

728×90 muhabbit - Pangolin'de Limit Emirleri İle Alım Satım Dönemi Başladı!300x250 muhabbit - Pangolin'de Limit Emirleri İle Alım Satım Dönemi Başladı!

Bu özelliği ile birlikte Pangolin, platformdaki herhangi bir token için limit emirleri belirlemenize izin veren ilk Avalanche DEX’i konumuna gelmiş oldu.  

İlginizi çekebilir: Pangolin Nedir?

Nedir Bu Limitli Emirler?

Limit emri, herhangi bir kripto para birimini belirli bir fiyattan veya daha iyi bir fiyattan satın almak veya satmak için kullanıcı tarafından verilen bir emir türüdür. Bu sistemde, bir alış limit emri sadece limit fiyat veya daha düşük bir fiyattan gerçekleştirilebilir. Bunun yanında, bir satış limit emri ise sadece limit fiyat veya daha yüksek bir fiyattan gerçekleştirilen satış türüdür.

Limit Emri Belirleme

Kullanıcı Pangolin üzerinde limit emirleri kullanarak alım- satım işlemi yapmak istediğinde, öncelikle “Trade” alanına gelmesi gerekiyor. Ardından, bakiyenin ne kadarı ile alım yapılacağı seçiliyor. Sırada değişimi yapılacak olan kripto paraları seçmek var. Bu aşamadan sonra kripto para birimini hangi fiyattan satmak istediğinizi belirliyorsunuz. Son olarak sipariş ver butonu ile işlem sonlanıyor.

Pangolin1 371x600 - Pangolin'de Limit Emirleri İle Alım Satım Dönemi Başladı!

Kullanıcı, siparişini verdikten sonra ilgili sipariş limit emirler bölümünde görünecektir. Bu aşamada isterseniz işlemini iptal edebilirsiniz. Yalnız burada bir hatırlatma yapmak gerekiyor. Emir verdikten sonra yapacağınız işlemler için ayrı bir işlem ücreti ödemek durumundasınız.

Pangolin2 - Pangolin'de Limit Emirleri İle Alım Satım Dönemi Başladı!

Aşamalı İşlem Yapma (Merdiven Stratejisi)

Merdiven stratejisi, tek bir fiyattan işlem yapmak yerine bir kripto para birimini aşamalı olarak satın aldığınız veya sattığınız işlem şekli olarak tanımlanıyor. Böylece platform, kullanıcının aşamalı bir şekilde pozisyon küçültme ya da büyütmesine olanak tanıyor.

Stablecoin Swap ve Arbitraj Özelliği

Limit emirleri aynı zamanda, stablecoinleri de güvenli bir şekilde takas etmenizi sağlar. Bilindiği üzere stablecoinler genellikle 1 dolara sabitlenmiştir ancak fiyatlarında hafif dalgalanmalar olabilir. Örneğin, USDC.e 1.008 $ veya 1,00 $ olabilir. Limit emirlerinde, tam olarak 1,00 ABD doları için bir limit emri belirleyebilirsiniz ve USDC.e 1,00 ABD dolarına denk geldiğinde bu limit doldurulacaktır.

Bunun yanında platformda limit emirlerini kullanarak farklı stablecoinler arasında arbitraj yapma fırsatınız da bulunuyor. Arbitraj konusunda detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz “Kripto Para Arbitrajı Nedir? Nasıl Yapılır? isimli makalemizi okuyabilirsiniz. Kısaca arbitraj yapmak, kripto paranın 1$’lık sabit değeri ile teklif edilen fiyat arasındaki bu geçici farklardan yararlanmak anlamına gelir.

Pangolin Hakkında

Pangolin Exchange, kullanıcılarına likidite ve ticaret anlamında sorunsuz bir deneyim yaşatmayı amaçlayan bir DEX’tir. Avalanche ağında çalışan merkeziyetsiz borsa, kullanıcılara verimli bir tecrübe sunmak adına çalışmalarına devam ediyor.

Web Sitesi: https://pangolin.exchange/

Twitter: https://twitter.com/pangolindex

Telegram: https://t.me/pangolindexV2

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar