Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63528.46
5.70%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3066.78
3.93%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $34.76
6.43%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $549.8
6.08%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Paradigm, Kripto Para Şirketleri İçin 2,5 Milyar Dolarlık Girişim Fonu Başlattı!

Paradigm; bu fonla beraber kripto para projelerine, yeni bir heyecan getireceğini düşünüyor!

Clock
Paylaş
Paradigm, Kripto Para Şirketleri İçin 2,5 Milyar Dolarlık Girişim Fonu Başlattı!

Pazartesi günü (15 Kasım 2021) yatırım firması olan, Paradigm bir duyuru gerçekleştirdi. Duyuruya göre; Paradigm yeni nesil kripto para şirketlerine ve protokollerine yatırım yapmak için 2,5 milyar dolarlık bir girişim fonu başlattı. Paradigm’in kurucularından Matt Huang ve Fred Ehrsam konuyla alakalı şunları söyledi:

728×90 muhabbit - Paradigm, Kripto Para Şirketleri İçin 2,5 Milyar Dolarlık Girişim Fonu Başlattı!300x250 muhabbit - Paradigm, Kripto Para Şirketleri İçin 2,5 Milyar Dolarlık Girişim Fonu Başlattı!

Son üç yılda kripto para projelerine olan inancımız arttı. Bununla birlikte yeni nesil kripto para şirketlerine ve protokollerine yatırım yapmaya devam etmek için 2,5 milyar dolarlık yeni bir girişim fonu duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz!

Ehrsam ayrıca Nasdaq listesinde ilk defa yer alan kripto borsası Coinbase’in kurucu ortağıdır. Huang, daha önce Sequoia Capital’de, şirketin kripto para birimi çabalarına liderlik etmişti.

İki kurucu ortak; ilk risk sermayesi fonları olan Paradigm One için bu ay 2,5 milyar dolar toplayabildi. Toplanan fon ve yapılacak olan yatırımlarla beraber ikilinin ilk hedefi, parayı ikiye katlamak olacak. Bununla birlikte, Ehrsam gelecek 10 yıl içinde bu paraların çok küçük kalacağını söyledi.

Paradigm’in bir hedge fonu gibi yapılandırılan ilk fonu 2018’de ilk olarak 400 milyon dolar toplamıştı. Fonun, yıllık getiri oranı bu yıl boyunca %200’ün üzerindeydi. Fonun varlıkları 10 milyar dolara kadar ulaştı.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar