BİZİ TAKİP EDİN

ÖNE ÇIKAN

Paris Hilton NFT’lerini Tanıttı!

Paris Hilton, NFT koleksiyonu hakkında tweet attı.

Yayın:

-

Paris hilton NFT

Paris Hilton NFT koleksiyonunun bir kısmını Sotheby’s üzerinden sergiledi.

Popüler lüks müzayede evi Sotheby’s, Metaverse adında yeni NFT marketini tanıttı. Sotheby’s, dünya çapında sanatseverlere hizmet veren global bir sanat firması olarak tanımlanabilir. Bununla birlikte Sotheby’s NFT pazarında, Rare Pepe kart koleksiyonu dahil ender parçalar barındırıyor. Paris Hilton, Sotheby’nin Metaverse adlı pazarında birkaç NFT’sini tanıttı.

bybit 300x250 - Paris Hilton NFT'lerini Tanıttı!

Ünlü türk sanatçı Refik Anadol’un Machine Hallucinations adlı NFT koleksiyonu 5.1 milyon dolara Sotheby’s da alıcı bulmuştu.

Sotheby’s, Yeni Yerel Metaverse Adlı NFT Pazarını Tanıttı!

İngiliz merkezli Sotheby’s, son zamanlarda değiştirilemez token (NFT) koleksiyonlarında büyük ilerleme kaydetti. Geçen hafta şirket, piyasadaki en iyi NFT’leri sergilemek ve açık artırmaya çıkarmak için “Sotheby’s Metaverse”ü tanıttı.

Paris Hilton, Sotheby’s Üzerinden NFT’lerini Sergiliyor!

Model, şarkıcı ve aktris olan Paris Hilton, Sotheby’s Metaverse NFT pazarında yer alan koleksiyonu hakkında “tweet” attı.

Paris hilton twıtter

Hilton’un ilk NFT’sini Mart 2020’de geliştirdiğini belirtti. NFT Ödülleri töreninde “En İyi Yardım Kuruluşu NFT”sini kazandığını söylüyor. “Sotheby’s”e göre Paris, NFT sanat pazarını gelecek olarak görüyor ve sanatçıların sınırlarını zorlamasını ve sanat endüstrisini sonsuza dek değiştirmesi gerektiğini söylüyor. Paris Hilton, geçen sene Bitcoin hakkında heyecanlı olduğunu söylemişti. Hilton’un kripto para birimi ve blok zinciri endüstrisinin bir hayranı olduğu uzun zamandır biliniyordu.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bybit

Trend Haberler