Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $69782.95
-1.73%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3773.94
2.50%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $40.7
1.45%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $619.6
3.47%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Paxful, İşletmelerin Bitcoin İle Ödeme Almasını Sağlayan Paxful Pay’i Duyurdu!

Borsa, işletmelerin Bitcoin ödemeleri almasına olanak sağlamak için e-ticaret aracını piyasaya sürdü.

Clock
Paylaş
Paxful, İşletmelerin Bitcoin İle Ödeme Almasını Sağlayan Paxful Pay’i Duyurdu!

Altı milyondan fazla kullanıcıya sahip bir eşler arası (P2P) pazar yeri olan Paxful, yaptığı bir açıklama ile yeni e-ticaret aracı Paxful Pay‘in lansmanını duyurdu. 

728×90 muhabbit - Paxful, İşletmelerin Bitcoin İle Ödeme Almasını Sağlayan Paxful Pay'i Duyurdu!300x250 muhabbit - Paxful, İşletmelerin Bitcoin İle Ödeme Almasını Sağlayan Paxful Pay'i Duyurdu!

Yeni araç, müşterilerin tüccarlara 400’den fazla ödeme yöntemiyle ödeme yapmalarını sağlayacak ve bunlar daha sonra Bitcoin’e dönüştürülerek tüccarın dijital cüzdanına gönderilecek. Paxful Pay için Bitcoin, kullanılan birincil kripto para birimi olsa da, P2P platformu yakın zaman içinde Tether (USDT) ve diğer stablecoinleri de eklemeyi ve gelecekte yerel para birimi dönüştürmelerine BTC eklemeyi planlıyor.

Paxful CEO’su ve kurucu ortağı Artur Schaback, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Paxful Pay bugüne kadar ürünü test etmek ve özelliklerini geliştirmek için belirli bölgelerde yalnızca sınırlı sayıda satıcıyla çalıştı. Paxful Pay’in resmi lansmanı ile birlikte, işe alım sürecini hızlandırıyoruz ve dünya çapında daha fazla satıcı getirmeyi umuyoruz.”

Schaback ayrıca, Paxful Pay için hedeflerinin, hem tüccarlara hem de kullanıcılara daha iyi finansal özgürlük sağlamak ve küresel olarak e-ticareti ve kripto paraların benimsenmesini sağlamak olduğunu belirtti. Bunun yanında Paxful’un teknoloji alanında yaptığı yenilikler ile kullanıcılara daha fazla alanda çözümler sunmaya devam edeceği belirtiliyor.

Hatırlanacağı üzere Paxful, Kasım 2020’de müşterilerine banka kartları sunarak ve Nisan 2020’de kullanıcıların Bitcoin ile altın ticareti yapmalarına da izin vermişti.

Paxful Hakkında

Paxful, insanların bir değişim aracı olarak kripto para alıp satarak ödeme yapmaları, işlem yapmaları ve para göndermeleri için kullandığı eşler arası bir finans platformudur. 2015 yılında Ray Youssef ve Artur Schaback tarafından kurulan Paxful’da, altı milyon kişi, yaklaşık 400 farklı ödeme yöntemiyle Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Tether (USDT) alıp satmak için platformu kullanıyor.

Diğer Bitcoin Haberleri İçin: Bitcoin Haberleri

Diğer Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar