Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64170
-3.87%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3392.58
-4.54%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $25.69
-11.60%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $576.8
-5.30%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

PayPal, Birleşik Krallık’ta Bitcoin Alımlarını Geçici Olarak Durdurdu

Clock
Paylaş
PayPal, Birleşik Krallık’ta Bitcoin Alımlarını Geçici Olarak Durdurdu

Ödeme devi PayPal, Birleşik Krallık’ta Bitcoin BTC alımlarını geçici olarak askıya aldığını duyurdu.

Yapılan duyuruya göre, şirketin Birleşik Krallık’taki düzenlemelere uyum sağlaması için platformunda bazı ayarlamalar yapması gerekecek. 

728×90 muhabbit - PayPal, Birleşik Krallık'ta Bitcoin Alımlarını Geçici Olarak Durdurdu300x250 muhabbit - PayPal, Birleşik Krallık'ta Bitcoin Alımlarını Geçici Olarak Durdurdu

Birleşik Krallık’taki PayPal platformu, müşterilerine konuyla ilgili gönderdiği bilgilendirme e-postasında, 1 Ekim 2023 itibarıyla ülkedeki kripto para alım işlemlerinin geçici olarak durdurulacağını ve 2024’ün başlarında ise yeniden aktif hale getirileceğini belirtti.

PayPal’ın Birleşik Krallık’taki basın sözcüsü; PayPal müşterilerinin, sahip oldukları varlıklarını herhangi bir ücret ödemeden platformda tutmaya devam edebileceklerini ve isterlerse de satabileceklerini söyledi. Müşterilerin sadece geçici olarak Bitcoin alımı yapamayacakları belirtildi.

Birleşik Krallık Davranış Otoritesi (FCA), kısa bir süre önce kripto para şirketleri ile ilgili yeni düzenlemeleri yürürlüğe koydu. Yeni düzenlemeler çerçevesine göre, şirketlerin kripto para hizmeti sunabilmeleri için ekstra önlemler alması gerekecek. PayPal bu konuda çalışmalar ve hazırlıklar yapmak için geçici olarak bazı hizmetlerine ara verdi.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar