Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $52136.38
1.11%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2997.24
2.71%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.24
-1.60%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $353.9
0.17%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

PayPal Bitcoin Hacmi 300 Milyon Dolara Ulaştı!

itBit’in verilerine göre PayPal Bitcoin hacmi 300 milyon $’a ulaşarak yeni bir rekor kırdı.

Clock
Paylaş
PayPal Bitcoin Hacmi 300 Milyon Dolara Ulaştı!

itBit’in verilerine göre PayPal‘ın Bitcoin hacmi 300 milyon $’a ulaşarak yeni bir rekor kırdı. Ocak ayındaki 240 milyon $‘lık hacimden sonra bir önceki zirveyi geçerek 300 milyon $‘lık hacime ulaştı.

Binance BannerBinance Banner

Paypal BTC hacim grafiği

Bu önemli hacimler, rakipleri, potansiyel olarak kripto para piyasasına dahil etmek üzere benzer bir hizmete sunmaya itiyor olabilir.

Apple, alternatif ödemeler bölümünde üst düzey bir rol için iş ilanı vermişti. İlanda; “dijital cüzdanlar, BNPL, hızlı Ödemeler, kripto para birimi vb. gibi alternatif ödeme sağlayıcılarında veya bunlarla birlikte 5 yıldan fazla deneyime sahip” ifadeleri yer aldı, bu özellikler yeni bir pozisyon için birini arıyor olabilecekleri ihtimalini düşündürdü.

Bu iş ilanının kripto paralar için olması sadece bir varsayım. Bu olay gerçekleşirse yaklaşık 400 milyon kullanıcının Bitcoin almasına veya satmasına ve potansiyel olarak onunla ödeme yapmasına izin verilmiş olacak.

Apple, Bitcoin’in icadından bu yana on yıldır kripto paralar ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Silikon Vadisi devinin bunu değiştirmeyi planlayıp planlamadığı belirsiz.

Daha fazla haber için : Öne Çıkanlar

Haberlere anında ulaşmak ve daha fazla bilgi için Telegram grubumuza katılabilirsiniz ..

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar