BİZİ TAKİP EDİN

SON DAKİKA

PayPal, Kripto Para İle Ödeme Dönemini Başlatıyor!

Paypal kripto para ödeme hizmetini duyurdu.

Yayın:

-

paypal

PayPal ABD tüketicilerinin kripto para birimlerini küresel olarak milyonlarca çevrim içi ticarette ödeme yapmak için kullanılmasına izin verecek. Reuters tarafından yayımlanan habere göre şirket konu ile ilgili duyuruyu yakın zaman içinde yapacak.

bybit 300x250 - PayPal, Kripto Para İle Ödeme Dönemini Başlatıyor!

Bu gelişmenin günlük ticarette dijital varlıkların kullanımını önemli ölçüde artırabilecek bir hareket olması bekleniyor.

Bilindiği üzere PayPal geçen yılın sonlarında üzerinde çalıştığını belirttiği hizmetin yakın zaman sonra 29 milyon tüccarın tamamında hizmete sunulacağını açıkladı.

Yapılan açıklamada, dijital cüzdanlarında Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Litecoin bulunduran müşterilerin artık satın alma işlemlerinde varlıklarını fiat para birimlerine dönüştürebilecekleri açıklandı.

Başkan ve CEO Dan Schulman, Reuters’a yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Bu, kripto para birimlerini PayPal cüzdanınızdaki bir kredi kartı veya banka kartı ile aynı şekilde sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz ilk hareket olacak.”

Şirketin kripto paralar ile ödeme işlemleri için herhangi bir işlem ücreti talep etmeyeceği de bildirildi.

Diğer Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Haberler