Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $66825.88
0.36%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3552
-1.22%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $29.23
-1.98%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $609
-0.05%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

PayPal Stablecoin Çıkarmak için Görüşmeler Yapıyor!

PayPal, kripto para sektörüne yatırım yapmaya devam edecek mi?

Clock
Paylaş
PayPal Stablecoin Çıkarmak için Görüşmeler Yapıyor!

Görünüşe göre PayPal, bir stablecoin başlatmak için araştırmalar yapmaya başlamış durumda!

Durum hakkında bilgi sahibi olan dört kaynağa göre, PayPal’ın endüstrinin bazı stablecoin geliştiricileri ile görüştüğü belirtiliyor. Görünüşe göre ödeme devi, kendi stablecoinini geliştirme açısından istekli.

728×90 muhabbit - PayPal Stablecoin Çıkarmak için Görüşmeler Yapıyor!300x250 muhabbit - PayPal Stablecoin Çıkarmak için Görüşmeler Yapıyor!

Avalanche blockchaininin arkasındaki ekip olan Ava Labs, konuya aşına olan kişilere göre PayPal ile bu konuda görüşmeler yapan kuruluşlardan biri.

Bir PayPal temsilcisi, konu hakkında şunları söyledi:

PayPal, dijital para birimlerinin potansiyelini, dijital finansal hizmetler altyapısını ve dijital ticari geliştirmeye yönelik yeni keşifler yapmaya devam ediyor.

Şayet PayPal böyle bir projeye başlarsa, bu durum kripto para alanındaki çalışmaların önemli bir kilometre taşına geldiğini gösterir. Bildiğiniz gibi stablecoinler, itibari para veya devlet destekli para birimlerini temsil eden dijital varlıklardır. Bazı kaynaklardan elde ettiğimiz verilere göre, bugün piyasada dolaşımda bulunan 80 milyar $’dan fazla stablecoin mevcut.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar