BİZİ TAKİP EDİN

ÖNE ÇIKAN

PayPal’ın Kripto Para İşlem Hacmi İki Katına Çıktı!

Finansal ödeme hizmeti PayPal’ın kripto para işlem hacimleri iki katına çıktı.

blank

Yayın:

-

paypal

Finansal ödeme hizmeti PayPal’ın kripto para işlem hacimleri iki katına çıktı.

Bildiğiniz üzere PayPal, geçtiğimiz dönemde sansasyonel bir kararla kripto para işlemlerini başlatacağını açıklamıştı. 11 Ocak’ta yani büyük satış dalgasının geldiği günde platform üzerinde 242 Milyon $ değerinde hacim oluşturuldu.

PayPal işlemlerinin gerçekleştiği ItBit verilerine göre bir önceki rekor ikiye katlandı. Bir önceki rekor 6 Ocak tarihinde görülürken, 129 Milyon $’lık bir hacim oluşmuştu.

Alex Saunders tarafından paylaşılan verilere göre PayPal ile birlikte bireysel yatırımcılar tarafında ilginin arttığı belirtiliyor. Bireysel yatırımcılar arasındaki yaygınlığın artması ile hacimlerde ciddi bir artış görüldüğünü belirten Saunders, bir grafik ile ItBit verilerini paylaştı.

Kripto para hizmetlerini üçüncü parti bir kurluş aracılığıyla sağlayan PayPal, Paxos ortaklığı ile işlemleri yürütüyor. Stablecoin dünyasından da tanıdığımız Paxos, ABD’li bir finans kuruluşu olarak öne çıkıyor. Stabelcoin PAX, ve BUSD’nin üretiminden sorumlu olan Paxos, aynı zamanda ItBit aracılığı ile kripto para alım-satım hizmetleri de sunuyor.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Haberler