Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $68998.66
0.35%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3753.2
-0.43%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $37.69
-2.15%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $602.7
-0.03%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

PEPE Yatırımcıları Coinbase’e Cephe Aldı!

Coinbase’in 10 Mayıs 2023 tarihinde müşterilerine gönderdiği bir e-posta, Pepe topluluğundan ciddi tepkilere sebep oldu!

Clock
Paylaş
PEPE Yatırımcıları Coinbase’e Cephe Aldı!

Kripto para borsası Coinbase’in 10 Mayıs 2023 tarihinde müşterilerine gönderdiği bir e-posta, PEPE topluluğundan ciddi tepkilere sebep oldu.

Twitter üzerinde 96 bin takipçisi bulunan borovik.eth adlı kullanıcı Coinbase’in gönderdiği e-posta bülteninin ekran görüntüsünü alarak takipçileriyle paylaştı. Coinbase söz konusu mailde PEPE’nin tehlike sinyalleri oluşturduğunu ifade ediyordu.

PEPE sahipleri, Coinbase’in bu açıklaması karşısında oldukça öfkelenerek, Coinbase’in özür dilemesi ve kullanıcıların kripto para borsasındaki hesaplarını silmeye başlaması yönünde çağrıda bulundular.

Memecoin PEPE Coin Nedir?

PEPE Coin, 18 Nisan 2023’te piyasaya sürüldükten sadece 3 hafta içerisinde 500 milyon doların üzerinde bir piyasa değeri yakalamayı başardı. Bu yükseliş PEPE Coin’in en yüksek market cap sıralamasında ilk 100 kripto para arasına girmesine yardımcı oldu.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar