Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $58693.19
4.10%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3298.63
2.18%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $39.83
1.27%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $400.4
0.70%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Phantom Cüzdanı Artık Android Cihazlarda Kullanılabilecek!

Solana Blockchain’i tabanlı kripto para cüzdanı Phantom, iOS versiyonundan sonra Android versiyonunu da piyasaya sürdü.

Clock
Paylaş
Phantom Cüzdanı Artık Android Cihazlarda Kullanılabilecek!
  • Solana Blockchain’i tabanlı kripto para cüzdanı Phantom, Android versiyonunu piyasaya sürdü.
  • Phantom cüzdanı şu anda (20 Nisan 2022) Google Play Store’dan ulaşılabilir durumda.

En popüler Solana tabanlı cüzdanlardan biri olan Phantom, kısa süre önce mobil uygulamasını duyurmuştu. AppStore üzerinden iOS işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılmak üzere indirilebilen mobil uygulama, yapılan açıklama ile Android işletim sistemine sahip cihazlar için de erişilebilir duruma geldi.

Binance BannerBinance Banner

Phantom tarafından sosyal medya platformu Twitter üzerinden yapılan açıklamada, kullanıcıların Android işletim sistemine sahip olan cihazlarıyla Google Play Store’dan uygulamayı indirebilecekleri belirtildi. İndirilen uygulama ile kullanıcılar, kripto para ve NFT alabilecek, gönderebilecek, stake edebilecek ve depolayabilecekler.

Solana NFT’leri Artık OpenSea’de!

Nisan ayı Solana Blockchain’i için önemli bir ay oldu. OpenSea’nin Solana Blockchain’ini ve daha doğrusu Solana Blockchain’i üzerindeki NFT’leri desteklemeye başlamasıyla ekosistem için önemli bir gelişme oldu.

Solana Monkey Business, Aurory, Boryoku Dragonz, Catalina Whale Mixer ve Degenerate Ape Academy gibi Solana NFT ekosisteminin önemli koleksiyonları 2022 Nisan ayı ile birlikte OpenSea üzerinde meraklılarını beklemeye başladı.

Phantom Cüzdanı Nedir?

Kripto para benimsenmesi arttıkça sektörle alakalı farklı iş alanları da kendini göstermeye başladı. Bunlardan biri de kripto para cüzdanları. Kripto para cüzdanları genel olarak yazılımsal veyahut donanımsal olarak kripto paraların saklanması için kullanılmaktadır.

Phantom, çoğunlukla Solana Blockchain’inde işlem yapmak için kullanılan bir kripto para cüzdanıdır. Phantom kullanıcıları, dijital varlıklarını saklamak veyahut merkeziyetsiz uygulamalarda işlem yapmak için genelde cüzdanlarını kullanırlar. Cüzdanlarıyla kripto para alabilir, satabilir, saklayabilir ve transfer yapabilirler.

Phantom Cüzdanı Nasıl Kurulur 1
Phantom Cüzdanı

Phantom cüzdanı hem tarayıcı üzerinden hem de mobil uygulama üzerinden kullanılabilir. Phantom şu anda Chrome, Firefox, Brave ve Microsoft Edge gibi en yaygın internet tarayıcılarıyla uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Bununla birlikte yeni yapılan açıklama ile iOS işletim sistemi ile çalışan cihazların yanı sıra Android işletim sistemine sahip cihazlarda da mobil uygulama üzerinden erişilebilir.

İlginizi çekebilir: Phantom Cüzdan Kurulumu Nasıl Yapılır?

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar