Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65471.83
-1.62%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3529.55
-1.41%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $28.4
-5.43%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $602
-0.95%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Playboy NFT Koleksiyonunu Tanıttı!

Playboy, NFT sektörüne giriş yaptı!

Clock
Paylaş
Playboy NFT Koleksiyonunu Tanıttı!

Playboy Group, geçtiğimiz gün yeni çıkaracağı NFT koleksiyonunun tanıtımını yaptı!

Kurulduğu yıla (1953) atıfta bulunan Playboy, NFT olarak 11.953 tavşan görseli yayınlayacak.

Playboy’un mirasından, görüntüsünden ve geçmişinden ilham alan her bir tavşan figürü, benzersiz niteliklere sahip olacak. Tahmin edebileceğiniz gibi bazı tavşan figürleri, diğerlerinden daha da nadir olacak.

728×90 muhabbit - Playboy NFT Koleksiyonunu Tanıttı!300x250 muhabbit - Playboy NFT Koleksiyonunu Tanıttı!

Bununla beraber NFT sahipleri, Playboy’un sunacağı bazı faydalardan da yararlanabilecek. Bunlara örnek vermek gerekirse, kullanıcıları üyelere özel etkinlikler, ürünler ve sanat eserleri bekliyor.

Rabbitar isimli NFT koleksiyonu, özel bir ekip tarafından geliştirildi. Michael Winklemann ve Michael Figge tarafından ortak kurulan sanat stüdyosu WENEW tarafından geliştirilen NFT, deneyimli bir firmanın çatısı altından çıktı.

Elde ettiğimiz bilgilere göre Rabbitar’lar, ERC-721 tokenı olarak basılacak. Yani NFT’ler, Ethereum ağı üzerinde konuşlanacak.

Konuya mitolojik olarak yaklaşacak olursak tavşanlar, olağanüstü hızları, kültürel gelişimleri, keskin zekaları ve cinsel hünerleriyle tanınan bir türdür.

Aynı zamanda her bir Rabbitar, özellikleri bakımından benzersiz olacak ve 175‘den fazla özellik kombinasyonu ile üretilecek.

Tahmin edebileceğiniz gibi Playboy mirası, Rabbitar’ların her bir zerresinde hissedilebilecek.

Playboy, blockchain teknolojisini müşterilerin Playboy tarzıyla etkileşim kurma yollarını genişletmek adına bir araç olarak nitelendiriyor.

Playboy Şirketinin İlk Blockchain Macerası Bu Değil!

Tüm bunların yanında Playboy’un ilk blockchain macerası bu NFT’ler değil. 2021 yılının ilkbaharında Playboy, Liquid Summer isimli bir dijital koleksiyona dahil oldu.

Ayrıca Eylül ayında Playboy, NFT topluluğu ile etkileşimi artırmak adına “The Rabbit Hole” isimli bir Discord sunucusu başlattı. An itibarıyla Playboy, Jamal Dauda’nın sunuculuğu ile, NFT topluluğunun önde gelen isimleri ile podcast’e ev sahipliği yapıyor.

Elde ettiğimiz bilgilere göre Rabbitars, white list’te yer alan kişiler için 24 Ekim 2021 tarihinde satışa çıkacak. Bunun yanı sıra, 26 Ekim 2021 tarihinde ise halka açık satış gerçekleştirilecek.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar