Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $64195.99
-3.44%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3148.43
-8.97%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.95
-10.38%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $561.9
-3.87%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

PleasrDAO, Wu-Tang Clan’ın Yayınlanmamış Albümünün Yeni Sahibi Oldu!

PleasrDAO, Wu-Tang Clan’ın, yayınlanmamış albümü olan “Once Upon a Time in Shaolin”in yeni sahipleri olduğunu açıkladı.

Clock
Paylaş
PleasrDAO, Wu-Tang Clan’ın Yayınlanmamış Albümünün Yeni Sahibi Oldu!

PleasrDAO’nun 74 üyesi artık yayınlanmamış Wu-Tang Clan albümünün yeni sahibi oldu. Temmuz ayının sonlarına doğru 74 kişilik Grup, albümün tek kopyasını 4 milyon dolara satın aldı. Daha sonra albüm, New York’ta tam olarak açıklanmayan bir yerde bir kasanın içine yerleştirildi. İlginç olan ise albümün mülkiyet belgesini oluşturup bir NFT’ye dönüştürüldü.

728×90 muhabbit - PleasrDAO, Wu-Tang Clan'ın Yayınlanmamış Albümünün Yeni Sahibi Oldu!300x250 muhabbit - PleasrDAO, Wu-Tang Clan'ın Yayınlanmamış Albümünün Yeni Sahibi Oldu!

Kısaca DAO’dan bahsedecek olursak; Merkezi Olmayan Otonom Kuruluşlar (DAO), herkesin oy sahibi olduğu ortak kararların alındığı bir kuruluş olarak tanımlanabilir.

Pleasrdao twıtter

PleasrDAO, orijinal Doge memesini tokenize edilmesi ve Edward Snowden’ın “Stay Free” adlı sanat eserini 2.224 ETH karşılığında satın almasıyla tanınıyor.

Wu-Tang Clan lideri ve albüm yapımcısı Cilvaringz konuyla alakalı şunları söyledi:

Yeni müzik platform dünyası, sanatın değerini ucuzlattı. Müzikler artık fabrikasyon olmaya başladı. Bu albümü yaparak bu endişelerimize cevap olmasını istedik.

Cilvaringz, bu albümle beraber müziğin, tekrardan sanattaki eski değerine kavuşması umudu içinde olduğunu söyledi. NFT ile beraber hem teknolojiye ayak uyduran albüm, bununla birlikte eşsiz olarak kalabiliyor.

İlginizi Çekebilir: DAO Nedir?

DAO NEDİR

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar