Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $53306.01
3.78%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3149.87
3.68%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $38.88
5.68%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $397.9
3.57%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Poolz Finance ve OORT Stratejik Ortaklık Açıkladı!

Clock
Paylaş
Poolz Finance ve OORT Stratejik Ortaklık Açıkladı!

Merkeziyetsiz bulut platformu OORT, stratejik iş birliklerine bir yenisini daha ekledi. OORT bu kez ise Poolz Finance ile stratejik ortaklık açıkladı.

Poolz Finance, yapay zeka geliştirme konusunda uzmanlaşmış OORT ile güçlerini birleştiriyor. Bu ortaklıkla birlikte yatırımcılar ve geliştiriciler bir araya gelerek, güçlü ürünler oluşturacak.

Binance BannerBinance Banner

Poolz Finance, kripto para projelerinin yolculuklarına başlamasını ve topluluklarını büyütmesine imkan sağlayan fon toplama platformu olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca Poolz Finance, kullanıcılarının yüksek potansiyelli IDO’lara ve NFT satışlarına katılmak için araştırmaya dayalı kararlar almasına imkan sağlar.

Poolz Finance ve OORT ortaklığı ne ifade ediyor?

Merkeziyetsiz bulut platformu OORT ve Poolz Finance ortaklığının topluluğa ne gibi faydaları olacak derseniz başlayalım.

Sorunsuz Entegrasyon

Poolz Finance, OORT ile sorunsuz bir şekilde entegre olacak. Böylelikle token tekliflerine katılmak ve DeFi projeleriyle etkileşime geçmek isteyen kullanıcılara kolay bir kullanım sunulacak.

Ortak Hibeler

OORT’u seçen projeler, hem Poolz Finance hem de OORT’tan ortak hibelere başvurma fırsatına sahip olacak. Böylelikle de hibe alan yeni projelerin gelişimi oldukça hızlanacak.

Poolz Ventures yatırımı

Poolz Finance’in yatırım kolu olan Poolz Ventures, OORT üzerine inşa etmeyi seçen erken aşama projelere yatırım sağlayacak. Bu da gelecek vaat eden projelere destek sağlayacak olup, DeFi ekosisteminde ilerlemelerine imkan sağlayacak.

Zincirler Arası Uyumluluk

Poolz’un agnostik zincir özelliği ve OORT’un merkezi olmayan bulut platformu, zincirler arası uyumluluğun kapılarını aralayacak.

Pazarlama

DeFi topluluklarında kullanıcıları güçlendiren ve topluluğun büyümesini teşvik eden kapsamlı pazarlama kampanyaları için Poolz Finance ve OORT ortak pazarlama çalışmaları yürütecek.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar