Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $65172.97
-0.20%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3551
0.36%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.9
-0.07%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $597.3
0.22%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

NFT

Popüler Aksiyon Oyunu Eldarune, Seedify İle Ortaklığını Duyurdu!

Eldarune oyununa ait resmi token olan $ELDA’ya ait detaylar gelmeye başladı.

Clock
Paylaş
Popüler Aksiyon Oyunu Eldarune, Seedify İle Ortaklığını Duyurdu!

GameFi sektörünün popüler oyunlarından olan Eldarune, kısa süre önce yaptığı yeni bir duyuru ile kullanıcıların karşısına çıktı.

Duyuruda, Eldarune oyununa ait resmi token olan $ELDA’nın IGO’su için Seedify ile anlaştıklarını belirten platform, listeleme için şimdiden heyecan yaratmış durumda.

728×90 muhabbit - Popüler Aksiyon Oyunu Eldarune, Seedify İle Ortaklığını Duyurdu!300x250 muhabbit - Popüler Aksiyon Oyunu Eldarune, Seedify İle Ortaklığını Duyurdu!

Merkeziyetsiz bir fonlama inkübatörü ve launchpad platformu olarak bilinen Seedify, özellikle blok zincir tabanlı oyun sektörüne odaklanmış durumda. Seedify ayrıca, oyun ve metaverse varlıkları için bir NFT launchpad’i ve ilk oyun merkezli NFT pazarı olan Seedify NFT Space’i de içeriyor.

İlginizi çekebilir: GameFi Nedir?

Topluluk tarafından bilinen ve önde gelen platformlardan biri olan Seedify ile yapılan ortaklıkta Eldarune, Seedify ile inkübe edilecek. Yapılan açıklamada, Seedify ile inkübasyon konusunda anlaşan Eldarune, platformun kendilerine birçok konuda destek vereceğini belirtiyor. Bu destekler arasında ise yatırımcı desteği, pazarlama desteği ve teknik destek gibi konular yer alıyor.

Yapılacak olan IGO ile ilgili şu an için herhangi bir detay verilmezken, kısa süre içinde gerekli açıklamaların yapılacağı belirtildi.

Eldarune Hakkında

Eldarune, Avalanche üzerine kurulu, orta çağ zamanlarını tema alan çok oyunculu bir aksiyon RPG oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyunda, oyuncular düşmanlarını yenmek için kişisel yeteneklerini, silahlarını, savaş gemilerini ve ejderhalarını kullanarak oyun içerisindeki rekabeti sürdürebilecekler.

Oyun içerisinde düşmanlarını yenmek isteyen oyuncular yalnızca karakterlere karşı savaşmayacak aynı zamanda oyun içerisinde savaş gemisi üzerinde diğer gemilere ve ejderhalara karşı da mücadele verecek.

İlginizi çekebilir: Eldarune Topluluk Odaklı Yeni Programını Duyurdu!

Eldarune dünyasında her biri kendi oynanışı, deneyimleri ve ödül sistemleri olan 4 farklı oyun modu bulunuyor: Campaign, Dungeon, Clan boss ve PvP Arena.

3 - Popüler Aksiyon Oyunu Eldarune, Seedify İle Ortaklığını Duyurdu!

Campaign: Tek oyuncunun deneyim sağladığı mod.

Dungeon: Oyuncuların oyun içerisinde tek başlarına veya takım arkadaşları ile yarıştığı ve zindanlardaki düşmanlara karşı mücadele verdiği mod.

Clan Boss: Oyuncuların klanlarıyla birlikte yarıştığı yüksek risk ve ödül içeren oyun modudur.

PVP Arena: Oyuncuların birbirlerine karşı mücadele verdiği 1v1, 5v5 veya 5v5v5 vb. ile savaşabilecekleri çok oyunculu moddur. Söz konusu bu modda oyuncular ejderhalarla hava savaşları ve savaş gemileriyle deniz savaşları yapabilirler.

Sırada Ne Var?

2022 yılı proje ekibi ve topluluk için oldukça hızlı geçiyor. Proje ekibi, çalışmalarına bu ay da devam edeceğini belirtiyor. Peki gelecekte oyundan neler beklemeliyiz? İşte bekleneceklere ve geleceğe dair kısa bir video:

Proje ekibi, tüm gelişmelerden topluluğunu haberdar etmeye devam ediyor olacak. Takipte kalın!

Eldarune’a ait tüm sosyal medya kanallarına buradan ulaşabilirsiniz.

Daha fazla Altcoin haberi için: Altcoin Haberleri

Daha fazla NFT haberi için: NFT Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar