Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $63676.01
5.43%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $3070.36
3.69%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $34.92
6.76%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $551.4
6.06%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

METAVERSE

Popüler At Yarışı Oyunu MetaDerby, Çalışma Arkadaşları Arıyor!

MetaDerby, yeni yaptığı açıklama ile elçilik programını duyurdu.

Clock
Paylaş
Popüler At Yarışı Oyunu MetaDerby, Çalışma Arkadaşları Arıyor!

Play-to-earn (oyna-kazan) mantığı ile çalışan, yani herkesin oyun oynayarak token kazanabileceği bir metaverse at yarışı oyunu MetaDerby, yeni yaptığı açıklama ile elçilik programını duyurdu.

728×90 muhabbit - Popüler At Yarışı Oyunu MetaDerby, Çalışma Arkadaşları Arıyor!300x250 muhabbit - Popüler At Yarışı Oyunu MetaDerby, Çalışma Arkadaşları Arıyor!

Bilindiği üzere Avalanche’taki ilk at yarışı oyunu özelliğini taşıyan platform, kısa süre önce beta sürüm ile birlikte sektöre hızlı bir giriş yapmıştı. Oldukça kısa süre içerisinde popüler hale gelen platform şimdi de birlikte çalışacak çalışma arkadaşları arıyor. Bu kapsamda da platform, çeşitli içerikleri sosyal medya platformlarında (örneğin Youtube, TikTok, Twitter, Telegram, Blog) paylaşarak oyunun geniş kitlelere ulaşmasına yardımcı olacak kişiler ile çalışmak istiyor.

Platformun tanıtımı için seçilecek olan elçiler, içerik türüne ve katılımına göre seçilecek ve karşılığında belirlenen bir miktarda ücret alacak.

Kimler Başvurabilir?

  • Bölgesel Topluluk Etkileyicileri (Fenomenler)
  • Video İçerik Oluşturucuları
  • İçerik Yazarları
  • Görsel Sanatçıları
  • Yayıncılar
  • MetaDerby’nin tanıtımına yardımcı olabilecek herhangi bir alanda çalışanlar.

Yapılan açıklamada, elçilerin, MetaDerby’nin sosyal erişimini güçlendirmeye yardımcı olmak için videolar, kılavuzlar, yazılar, infografikler, memler, hediyeler ve diğer her türlü içeriği oluşturmaya yardımcı olacağı belirtiliyor.

metaderby 1067x600 - Popüler At Yarışı Oyunu MetaDerby, Çalışma Arkadaşları Arıyor!

Elçi olarak seçilen kişiler ile uzun süre çalışmak istediğini belirten platform, elçilere ortaklıklar için daha fazla fırsat sözü verilerek, aynı zamanda yaklaşan etkinlikler için öncelikler verileceği belirtiliyor.

Nasıl Başvurulur?

Yeni elçilik programına katılmak için https://bit.ly/MetaDerbyAmbassador bağlantısına tıklayarak ilgili alanları doldurmanız gerekiyor. Bu arada yapacağınız işlemler için almak istediğiniz ücreti de kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

MetaDerby Hakkında

MetaDerby, play-to-earn (oyna-kazan) mantığı ile çalışan, yani herkesin oyun oynayarak token kazanabileceği bir metaverse at yarışı oyunudur. Başka bir tanımla MetaDerby, metaverse’teki ilk başlangıç sermayesi olmadan kazandıran at yarışı temalı oyna-kazan oyunu. Bununla birlikte Avalanche’taki ilk at yarışı oyunu olmakta.

metaderby genel - Popüler At Yarışı Oyunu MetaDerby, Çalışma Arkadaşları Arıyor!

Oynaması ücretsiz olan MetaDerby, at yarışı oyun deneyimini yeniden tanımlıyor. Örneğin “yarat-kazan arazi sistemi”, “merkeziyetsiz finans (DeFi) staking” ve “NFT pazarı”nı içeren blok zinciri tabanlı entegrasyonu ile oyunu oyuncular için erişilebilir ve kârlı hale getiriyor.

İlginizi çekebilir: DeFi Nedir?

Oyun içerisinde yer alan yarış atları, genotiplerine göre sınıflara ayrılıyor. Örneğin, Sınıf 1 en güçlü olanı iken Sınıf 5 en zayıf at olarak tanımlanıyor. Bu atlar, günlük yarışlarda veya haftalık olarak düzenlenen turnuvalarda kendi sınıfları içinde yarışacaklar.

Oyun içinde yer alan atlar aynı zamanda derecesine göre de ayrılmaktadır. Örneğin bir atın temel derecesini belirlemeye yardımcı olan dört ana özellik bulunuyor: Nesilleri, Süratları (hız), Hızlanmaları ve Saldırganlıkları.

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar